Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fireman, zmowa cenowa, czekaj kilka dni a wszędzie będziesz miała taką samą cenę, tak jak było w przypadku Natty's Red, Natural Look i reszty produktów, których cena została podniesiona. :-] Dla jasności, nie narzekam - wyjaśniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, scs, all4auto, detailercenter 46-47zł, to ma być żart jakiś :o

 

W MrCleaner jeszcze 32.90zł.

Ciekawe jak długo się utrzyma ta cena... Może warto kupić z 10sztuk i sprzedawać z zyskiem po 40zł. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu żeby nie była cała,po prostu jest pęknięta guma od rantu biernika aż po profil. Oponkę zobaczyłem dzisiaj jak Enduranc-a nakładałem,więc nic nie wiem co z nią się stało...w nic nie zawadziłem,nie uderzyłem,nic nie widziałem,ani nie słyszałem... :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, na pewno może to wkurzyć ale z drugiej strony dobrze, że zauważyłeś to na postoju a nie rozleciała Ci się całkiem w trakcie jazdy z większą prędkością albo np. przy wyprzedzaniu bo mogłoby być nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu żeby nie była cała,po prostu jest pęknięta guma od rantu biernika aż po profil. Oponkę zobaczyłem dzisiaj jak Enduranc-a nakładałem,więc nic nie wiem co z nią się stało...w nic nie zawadziłem,nie uderzyłem,nic nie widziałem,ani nie słyszałem... :wallbash: :wallbash:

U mnie była podobna sytuacja, tylko bulwa była dosłownie minimalna. Sam nie pamiętam sytuacji kiedy coś takiego mogło się stać... Zauważyłem dopiero wtedy, gdy po 3 wyważeniach dalej biło mi po kierownicy. Obejrzałem opony i zauważyłem minimalną bulwę... Musiałem kupić nową gumę... A zrobiłem na niej może 2tyś km. 205/50/17 ContiWinter poszło.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt pięknie to długo być nie może... :zly::zly:

 

Obrazek

Opona do kosza-pęknięta osnowa :/

Przerabiałem to na 2 oponach dunlopa wintersport 3d-2lata z rzędu(ale opony z jednego kompletu,po pierwszej akcji nowa para na przód,tył ze starego) prawy tył szedł papa :(

 

 

Co do cen chemii,to jak pytałem Mariusza z SCS to najzwyklej w świecie podwyżki u dystrybutora,jak jest stara cena to bierzcie na zapas,bo jak się skończy to będzie to samo :/

I w sumie wtedy nie wiem kto kupi Brillance-a w tej cenie,chyba jedynie miłośnicy i fani :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, Normalne! na Helu to jest szał... 90% to Warszawiacy, nuda tam taka że mi po 2 dniach zaczynało odbijać... poza leżeniem plackiem na plaży i wydawania kasy na śmierdzące żarcie to nic nie ma do roboty... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.