Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja po 6 latach z jedną babą nauczyłem się jednego - miej wy***ane, a będzie ci dane...

... dosłownie i w przenośni :-]

:lol:

Dobrze ze ja doszedlem do tego po 3 latach.. ale i tak o 3 lata za pozno :P

 

Przesadzacie :P mój związek trwa już 11 lat i wciąż jest :good::good::good: wiadomo, są górki i dołki, czasem chciałoby się mieć dłuższy łańcuch itd. ale...albo rodzina i wtedy ta jest najważniejsza, albo kawalerka i korzystanie z życia i życia towarzyskiego :P

 

A w temacie...wczoraj umyłem furkę a dziś patrzę, Panowie z kosiareczką przymierzają się do wykaszania trawy. Zanim zdążyłem wybiec i przestawić, połowa zderzaka była już w trawie :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, no to maly nie fart :P a dziewczyna? tego kwiatu to pol swiatu, moja mi marudzila nie do zniesienia to ja pogonilem :evil:

 

Zrobiłem podobnie :good:

 

Teraz tylko żałuje straconego czasu... A było go baaaaaaaaardzo dużo...

no ja tez stracilem troche, az 10 miesiecy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, nadal jesteśmy razem, ale sprawa jest jasna- na humorkach i fochach tylko ona traci :P

 

_Makki_, Chyba trochę nieaktualny Avatar i podpis pod nim 8-)

 

Avatar jak najbardziej aktualny. Nie chce mi sie robic dzielonego na 4 i takiego tez podpisu.

Bialas nadal jest i jak narazie chyba bedzie bo bida w tej norkowni. Nikt kasy nie ma no :lol:

 

Kobitka jak sie decyduje na takiego jak ja to wiedzialy galy co braly.. Nie ma przepros. Gdzies kiedys czytalem: "On myslal ze ona sie nie zmieni. A ona sie ziemnia. Ona myslala ze on sie nie zmieni a sie zmienil" itp :)

Zabawy w jakies pozniej wychowywanie i docieranie kol zebatych mnie nie interesuja. Szkoda nerwow, czasu i zdrowia 1 jak i 2 strony.

Wiec trzeba znalesc na tyle chora psychicznie kobiete zeby pasowala do takich jak my. Proste. Latwo nie jest ale moge powiedziec ze sa takie na swiecie. Jak nie to trzeba poprostu jak marynarz, w kazdym porcie po 1-2 sztuki. W dzisiejszych czasach to zaden problem :P

Tak pol zartem pol serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiałki trzeba trzymać krótko albo się nie denerwować.

 

Ja już odprawiłem 7 lat katorgi, katuszy, źle zainwestowanych $$$ za zbite lusterko i się więcej wciągnąć nie dam. Od 2 lat mam taki spokój, że aż miło... a co do spraw oczywistych - fajnych, wolnych koleżanek mam sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematyki forumowej, mnie wkurzyło oprócz okropnego skwaru ptactwo, które zafajdało mi całą maskę kilka godzin po umyciu całego auta, długo się nie zastanawiając, bo i nad czym pojechałem na bez dotyk (na ul. Ciszewskiego) gdzie jak się okazało zlikwidowany został najbardziej mnie interesujący program, czyli płukanie wodą demineralizowaną dzięki czemu mała pełno zacieków i kropek po wodzie. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.