Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zacząłem właśnie robić testy na kat. A, pytania tylko stricte motocyklowe. 80% źle. Za tydzień egzamin teoretyczny

 

w zeszłym roku zrobiłem "A"...

po kilkunastu latach od egzaminu na "B" byłem załamany kiedy ćwiczyłem testy...

ale w końcu zdałem za pierwszym razem...

 

bedzie dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

car pro ponad tydzień jeździła w wiaderku po myciu (woda tylko wylana, rękawica została mokra) i nic się z nią nie stało :dontknow:

 

Też zapomniałem ostatnio wyjąć. Otworzyłem bagażnik i myślałem, że będzie niezły odór, a okazało się, że ładnie wyschła i jest gotowa do czesania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma która handluje samochodami,jak patrzę co ona wyprawia to aż mnie serce ściska,cały samochód w środku wysmarowany plakiem aż się człowiek mało nie przyklei,później umyje z zewnątrz i na lakier,szyby,plastiki po pół puszki też plaka kładzie :zly::zly: najlepsze jest to że ludzie kupują takie samochody i są zadowoleni że w jakim dobrym stanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparco, żebyś Ty widział co się dzieje na giełdzie wcześnie rano zanim dotrą kupujący... Jedno wielkie mycie z butelki wody mineralnej, wycieranie brudnymi szmatami i tak jak mówisz plakowanie dosłownie wszystkiego... Aż ciężko się oddycha, gdyby tak jeszcze spróbować odpalić papierosa to chyba wszystko wyleciałoby w powietrze, bo plak jest łatwopalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, tylko najgorsze jest to, że ja za wszystkie zakupy woskowe płaciłem VATy, wypełniałem SADy. Człowiek głupi :thumbdown: A lampy wysłane były jako wartość 35$ i się dowalili. Smutne, jest to że to były używki i nie mam żadnego dokumentu, bo kupione Junkyard i wysłane paczką morską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie mycie z butelki wody mineralnej, wycieranie brudnymi szmatami i tak jak mówisz plakowanie dosłownie wszystkiego... Aż ciężko się oddycha, gdyby tak jeszcze spróbować odpalić papierosa to chyba wszystko wyleciałoby w powietrze, bo plak jest łatwopalny...

Powiedzenie "pójdzie kit i będzie git" ustępuje widocznie miejsca nowemu:

"pójdzie Plak i będzie :good:(tak)" :lol:

Swoją drogą - na samą myśl o szybach wysmarowanych Plakiem aż mnie ciary łapią jak to się musi potem mazać p szybie jak wycieraczki ruszą. :kox:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiecie pod kompa Fucusa 1.8 TDCI błąd P0251 - zawór regulacyjny ciśnienia paliwa (zakłócenie działania) wrrr auto nie jezdzi jak powinno i nagle podczas jazdy zaświeca się świecai auto traci moc :cry: zawór ok 180zł tylko czy to napewno to ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.