Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że każdy z handlowców tak ma ... ja tam się nie przejmuję, bo i tak w tym miesiącu nic z tego nie będzie ... nie ma to jak dobra ściema w robocie :-]

 

A myślałem, że w małopolsce jest lipa i się nie wytłumaczę szefowi... :mrgreen:

 

Skoro tak bardzo boicie się dentysty, to co ja miałem powiedzieć z moimi ósemkami? :shock:

 

Obrazek

 

1 najzwyczajniej się zepsuła ;/ trzeba było usunąć bo nie było miejsca na kanałowe :/

2. Troszczyłem się jak tylko mogłem... czyściłem, płukałem... i zrobił się stan zapalny... trzeba było usunąć...

 

przy takim ulozeniu 8 nie ma szns zeby ja domywac, dodatkowo mogla powodowac resorpcje korzenia 7. dodatkowo niech stomatolog przyjzy sie 7 bo wg mnie jest na pewno nieszczelne wypelnienie :)

 

wracajac do tematu: nie ma to jak rozwalic telefon ktory ma 5 dni.... spadl z 2 pietra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja tez chcialem byc patriota.. postawilem z duma na naszych, co prawda na ruskich tez bo juz grupami jechalem, i tak z 14 meczy na erło ktore obstawilem nie siadla mi wlasnie Polska i ruscy.. 23tys ktore byly do wygrania na kuponie poszlo w piach.. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie wkur..zyło to, że cały samochód łączniez szybami mam w asfalcie :wallbash:

Bo obok parkingu robią ulicę :wallbash: i w sumie wszystkie samochody są upstrzone tymi małymi czarnymi kropkami :(

 

Coś mi się wydaje, że spokojnie 0.5 litra 124. pójdzie się cieszyć na to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie na białym na szczeście :-] Wtedy to bym sie załamał :|

 

Zresztą na białym to miałem widoki brązowo, fioletowe podczas pozimowego odszczurzania :mrgreen:

Alei tak patrząc na essiego się smutno robi bo wszędzie to czarne cholerstwo...Najbardziej widać na szybach o dziwo :o

Aż się zastanawiam nad zrobieniem testu jakichś cleanerów do szyb :o

tylko czy one ogarną taki syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, jak blisko 5 lat przejeździłem bez mandatów, tak w tym roku jakaś zła passa.

Drugi mandat, miesiąc po miesiącu, już w sumie 10 pkt :/

I to same typowe pułapki na trasie, "70", bo po mieście jeżdżę przepisowo.

 

Co ja poradzę, że jak człowiek zestresowany, to kick-down i wgniatanie w fotel trochę relaksuje trudy codzienności. ;)

 

Trzeba zacząć jeździć przepisowo, bo coś te punkty za szybko lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch te pingwiny stoją tylko w miejscach gdzie nie ma zagrożenia

 

Jeszcze mu mówię, że może pouczenie - a on, że nie po to stoi w 50-cio stopniowym upale, żeby pouczenia dawać ;)

 

Puch, idź skasować punkty. Bo margines się zmniejsza, znajomy był umówiony na wtorek na kurs kasujący, a w niedzielę było po sprawie

 

A jak to działa i ile kosztuje ? No niby jeszcze 14 zostało, ale 10 można niechcący na raz zebrać, a potem już się robi gorąco.

 

Generalnie na razie mam silną wolę i staram się uważać na znaki, ale zwalniając na każdej "70" i "50" to mnie chcą potem rozjechać z każdej strony.

 

EDIT :

 

Już znalazłem 6 pkt - 300 zł. Droga zabawa, pomyślę, bo jeszcze mandat do zapłacenia ;) Całe szczęście, za dwa miesiące wyjeżdżam na pół roku za granicę, to może obędzie się bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna opcją będzie wymiana silnika...

 

Wydaje mi się, że wymiana silnika to ostateczność. Miałem trochę podobny problem w swojej E34. Problemem był uszkodzony przepływomierz. Wyczyściłem też silnik krokowy i wszystko działało jak fabryka dała. Kosztowało mnie to coś koło 300 zł więc chyba się opłaca pogrzebać...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie wkur..zyło to, że cały samochód łączniez szybami mam w asfalcie :wallbash:

Bo obok parkingu robią ulicę :wallbash: i w sumie wszystkie samochody są upstrzone tymi małymi czarnymi kropkami :(

Masz prawo żądać odszkodowania.

 

Adrianeo najprawdopodobniej zasyfiony, uszkodzony silnik krokowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.