Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

weglus, może masz za bardzo nabitą klimę. jak jest za duże ciśnienie czynnika to sprężarka się wyłączy i wtedy klima nie działa...

 

[ Dodano: 17 Czerwiec 2012, 18:01 ]

u mnie jak nastawię na 15 stopni i maks nadmuch to z nawiewów leci powietrze o temp. 5 stopni i w 10-15minut w kabinie mam 15 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, że dobrze chłodzi to sie domyślam, ale tak jak napisałem, jest awaryjna.

o jakich czujnikach mówisz? moge je sprawdzić bez kompa? czujnik temperatury wewnętrznej wyjąłem, wyczyściłem, wiatraczek w nim cały czas sie obraca także raczej jest sprawny. a pozostałe 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie dzis ale w piatek w Radomiu, przed odstawieniem S4 do remontu w Wawie musialem podjechac na szybko pod myjnie reczna..... Szczerze to nie pamietam kiedy ktos inny myl jakikolwiec z moich aut. Wiec wiedzialem ze bedzie wesolo.

Wiec "pakiet" za 20zl, mycie reczne. Pan wogole przekozak co to on nie wie o myciu i detailignu a nawet lancy od myjki porzadnie nie umie trzymac.

Usmialem sie troche bo Pan po stanie mojego S4 ocenil ze jestem ostatni wiesniak i nie umiem myc auta. Banana mialem do czasu kiedy wjechalem do Wawy i zobaczylem co sie dzieje na 3 pasach ruchu w ciagu dnia :wallbash:

Kto tym ludziom daje prawa jazdy lub gdzie je kupuja? Maaaaaaaaaasakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tym ludziom daje prawa jazdy lub gdzie je kupuja?

 

W chipsach znajdują :mrgreen:

 

Taaa, albo w gratisie do biletow na euro.

Przez tydzien przezywalem ogolnie szok non stop.

Wiec albo mnie daaawno nie bylo w PL i cos dziwnego stalo sie z ludzmi albo moze ja sam nie umiem jezdzic. Nie wiem juz. Jedno jest pewne, znowu kocham jazde po Norwegii. Gdyby nie te mandaty to chyba powiedzialbym ze nawet jest cudownie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, że dobrze chłodzi to sie domyślam, ale tak jak napisałem, jest awaryjna.

o jakich czujnikach mówisz? moge je sprawdzić bez kompa? czujnik temperatury wewnętrznej wyjąłem, wyczyściłem, wiatraczek w nim cały czas sie obraca także raczej jest sprawny. a pozostałe 2?

są w nagrzewnicy jeden na samym dole, drugi na środku, trzeci u górnym, nie pamiętam jak się dostać bo ja miałem deskę zdjętą całą ale pewnie panel środkowy trzeba rozmontować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
nono, kto normalny wymienia lampy, grill i halogeny na te z innych wersji :D nie było zwykłych na allegro to takie kupiłeś :-]

 

Ja nigdy nie twierdzilem, ze jestem normalny... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.