Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hehehe chotek w smarcie :lol: , jadę do puław na poszukiwania i wezmę aparat :-]

mnie wkurza pogoda od kilku dni... :wallbash:

juz im oddalem ;P do miasta nawet nieglupie auto... ale na codzien wole kombi... ten smart to nawet na zakupy sie nie nadaje ;P

 

A pogoda to chyba kazdego juz wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodniu nie mogę doprosić się zwrotu 300EUR z hotelu za nocleg. Autoryzowałem rezerwację kartą, po przybyciu na miejsce zapytałem się czy nocleg jest opłacony. Pani z recepcji pow. że pieniadze ściągnięte z karty to depozyt, który zostanie zwrocony po zapłaceniu. Zapłaciłem gotówką a "depozytu" do tej pory nie widzialem na koncie a z hotelu piszą, że wysłali ale na moje prośby o potwierdzenie przelewu ww. kwoty w formie pdfa albo czegokolwiek brak odzewu....Wychodzi na to, że będzie to jeden z moich najdroższych noclegów :evil:

Miałem taką samą sytuację z hotelem, wczoraj wykonałem telefon, dzisiaj już wszystkie środki na koniec były dostępne. Mnie hotel zaraz po przyjeździe wydał dokument potwierdzający, że blokują kwotę X na karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam jechać i może dobrze że nie pojechałem.. z tego co mi wiadomo to ludzie z Jaguara jechali do domu, wyjeżdżali z bocznej drogi a koleś BMW leciał główną więc "dżag" musiał wymusić no i skończyło jak się skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś kretynisko pod urzędem powiatowym ustawiło kamole przy krawężniku i cofając zrobiłem rysę na tylnym zderzaku :cry: Latarnie widać w lusterku ale jeden kamol stojący tak z niczego jak pała był niewidoczny. Ludzie to mają pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.