Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sirtrojan , no to dałeś ognia :shock: , ładna sumka...ale pewnie u Was jak w każdym wielkim mieście miejsc parkingowych jak na lekarstwo :/

...u mnie w Tychach tez czasem Policja robi "bramkę" i dmuchamy w świeczkę, trochę to opóźnia, ale mnie to nie przeszkadza, nawet może być tego więcej...za dużo tego tałatajstwa na podwójnym gazie jeździ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem na rozmowe o prace, pojechałem zeby być 20 min wczesniej znając łódź, hmm spędziłem 25 minut na jeżdzeniu w koło zeby znaleść miejsce parkingowe i sie spóźniłem na rozmowe :zly:

A panowie ze strazy miejskiej dosłownie jeździwi w koło zakładali blokady i co chwila zdejmowali i bloczek i pisanko mandatu, i wszędzie gdzie nie można to blokada. To jest dopiero biznes dla miasta, rewir jakieś 700x700 metrów i w koło jeżdzą debile ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzisiaj a wczoraj, odebrałem auto z naprawy, ucieszyłem się bo zamiast zderzaka zwykłego mam zderzak od wersji fr i tutaj super, do momentu jak nie odpaliłem lampy wieczorem, panowie mieli wyraźnie powieziane: NIE MYĆ AUTA, jedynie opłukać cisnieniowo, auto zostało umytę...czeka mnie 2ga w tym roku korekta.... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem strasznie wyczulony na ten 'zapach' po jeździe na motocyklu po warszawie, jak stałem obok autobusu w korku bo nie dało się przecisnąć... od tamtej pory mój nos całkowicie nie akceptuje ON, nawet w najmniejszej ilości, wyczuje go wszędzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie mega wk...o ze układam 3 dzien panele, i mi brakło 1 panela i musze kupic cała paczke bo na sztuki nie sprzedają :((( a panele drogie ehh

 

Markety nie, za to sklpey raczej tak ;)

 

no ja kupowałem nie w markecie tylko w sklepie i do tego dosc drogie panele podobno najlepszej firmy. a teraz mam kurde zonka ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.