Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

20km zostalo na paliwie, stacja samoobslugowa w burym polu. Nie dosc ze paliwo po 8zl to 4 dystybutory pokazuja BLAD karty. Yeah right, szczegolnie ze przetestowalem 4 rozne karty na kazdym. ECO driving deluxe do nastepnej wioski. Przez to nie zalapalem sie na zaplanowany prom przez fjord.. Norki normalnie mnie wykoncza! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuty samochód :zly::zly::zly::zly::zly::zly: Nie wiem jeszcze co się dokładnie stało, bo żona własnie zawitała pod pracę i zamieniła samochód, ale pół komory silnika w oleju, auto chodzi jak traktor, olej nawet na przednim reflektorze i błotniku normalnie jakas MASAKRA :wallbash:

 

Najgorsze jest to, że auto potrzebne na dojazdy na Budowe :/ a do dyspozycji ford KA żony, który potrzebny na dojazdy do pracy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dzisiaj wk...ła UEFA :zly: , jednak banda złodziei, wcześniej cieszyłem się ze dostałem bilety, tylko się nie przyglądałem dokładnie na jaki mecz. Byłem pewny ze dostałem na półfinał, jakie moje zdziwieni było jak dopatrzyłem się ich delikatnego oszustwa. wylosowałem bilet na półfinał, a dostałem na ćwierćfinał :wallbash: . Myślałem ze to mój jeden odosobniony przypadek, ale dzisiaj w robocie dowiedziałem sie że kolega zamiast ćwierćfinału otrzymał na mecz grupowy. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENERGY_NET, a w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyłeś opcję, że jesteś zainteresowany innymi spotkaniami, jeżeli nie wylosują Cię na mecze, które sam wybrałeś?

 

Czy wylosowałeś bilety na mecz połfinałowy i masz w e-mailu potwierdzenie, ze wygrałeś półfinał a przysłano Ci ćwierćfinał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, jak było losowanie rok temu maila nie dostałem że wygrałem, dopiero jak się zarejestrowałem na swoim profilu na UEFA.COM zobaczyłem że wygrałem bilet na półfinał, dokonałem wpłaty kasiory i czekałem na bilety. Tak samo było u kolegi, teraz na profilu nie ma żadnej wzmianki jakie bilety chciałem kupić oraz jakie zostały mi przydzielone, jawne oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENERGY_NET, wielu ludzi tak wydymali. Ludzie popłacili za półfinały a dostali bilety na mecze grupowe, które są warte 1/4 tego co zapłacili :wallbash:

Reklamuj czym prędzej, żebyś zdążył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś wpieniła kostka zapachowa California scent ,która leżała kilka dni na na konsoli środkowej i dosłownie wypaliła plamę :/

 

Sam ją tam położyłeś?

Większość zapachów przy kontakcie z plastikiem może je uszkodzić. Im mocniejsze zapachy tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENERGY_NET to rzeczywiście nieładnie postępują. Patologia ,żeby przy każdej tranzakcji robić PrintScreena, żeby miec podkładkę. Współczuję, bo teraz będziesz się bujał na infolinii i odkręcał sprawę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No dzisiaj prawie sie popłakalem.

 

O 16 wsiadalem do auta pakujac rzeczy do bagażnika i nic nie zauwazylem. Z radoscią pognalem do lakiernika bo na dzis bylem z nim umowiony aby moją dziurkę w progu zamalowac. Po drodze wstapilem na myjnie w Bedzinie, aby wyplukac auto. To co zobaczylem scielo mnie z nog [pustak][pustak][pustak][pustak]

 

th_268868895_2012_05_1716.44.17_122_399lo.jpg

 

th_268880227_2012_05_1716.44.29_122_217lo.jpg

Takze, lakiernik bedzie mial do roboty dwie rzeczy... [pustak]

 

Ktos musial mnie na parkingu w Katowicach zaczepic. Ale co, jak gdzie i kiedy... nie wiem. Codziennie trwa tam walka (pod Altusem) o miejsca. Juz o 7 cieżko cos znaleźć. Mialem fajne wygodne , duze i prostopadle, widocznie ktos mial problemu z wyjazdem ;/ i uciekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.