Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś co może być przyczyną szarpania przy zmianie biegów w automacie

 

szklanej kuli i czarnego kota nie mam, ale uderzałbym do gości, którzy robią tylko automaty, ostrożność i wywiad oczywiście wskazane, bo wielu "magistrów" po rozebraniu dwóch skrzyń ogłasza specjalizację :D

 

Może to być totalna pierdoła, zaśniedziała kostka, a bezradne ASO często-gęsto wymontowuje całą skrzynię i wiezie do specjalisty. Z odpowiednim "przefakturowaniem" dla klienta oczywiście :-] .

 

p.s. cena za "olej" faktycznie zacna :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wczoraj jechałem jednym pasem kiedy drogowcy robili drugi

zerwana nawierzchnia i... pacan pryskający płynnym asfaltem na łączeniu starej nawierzchni z nową ... akurat w stronę przejeżdżających samochodów - pełna profeska :wallbash:

dobrze że kupiłem ostatnio naftę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'umyłem' swojego, cały dach pomazany :/ ale robiłem go tak na szybko, bo auto przed korektą, więc wole patrzeć na brudny niż na porysowany :D

umyłem i nawoskowałem auto taty. a tu godzine temu jedzie zamiatarka i chmura kurzu w strone mojego domu :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. cena za "olej" faktycznie zacna :song:

miska uszczelka olej, to zestaw do zmiany oleju koszt 900, 300 robocizna z czyszczeniem jakiś magnesów i płytki sterującej, trzeba podjąć ryzyko i chyba robić upgrade skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobaczcie co u mnie się dzieje :/ 4 dni temu spłukałem ostatnim programem, dzisiaj całe auto oblepione...

 

02052012666.jpg

 

02052012667.jpg

 

02052012668.jpg

 

02052012669.jpg

 

02052012670.jpg

 

A tak to wygląda po VP Snow Foam i spłukaniu :cry:

 

02052012671.jpg

 

02052012672.jpg

 

02052012673.jpg

 

02052012674.jpg

 

Każdego roku mam z tym problem, takie gówno leci na auto. Szkoda gadać... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, Taki urok wiosny, trzeba unikać drzew. :-]

Trzymam na strzeżonym, a tam rosną takie drzewa. W połowie maja na pewno pójdzie Tar Remover ewentualnie Resinol, bo trochę jeszcze mam i nowa warstwa wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jak dziś robiłem felunki to TRIX pod koniec butelki już ledwo dyszał. Podejrzewam, że gdyby była butelka 1l to by padło przed końcem.

Tak odnośnie działania TRIXA i autobahna to po użyciu tego pierwszego i dobiciu go sanesolvem jeszcze ładnie kropelkowało. :shock::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram sie skontaktowac z fotosikiem od kilku dni!

 

Moje pytania do nich wyslane kilka razy:

 

Witam

>

> Chcialbym doladowac konto i wykupic dodatkowy transfer ale nie widze takiej mozliwosci jak "platnosc zagraniczna karta visa". Posiadam konto w banku zagranicznym i nie mam zadnej polskiej karty platniczej.

> Wiem ze kiedys bylo to mozliwe?

> Bardzo zalezy mi na czasie.

 

Pozdrawiam

 

 

ODP fotosika, kolejny raz:

 

Witamy

 

W zakładce Mój Portfel jest m.in. opcja zagranicznego przelewu. Oto dane:

 

......................................

 

 

 

GDZIE ja wyrazilem sie niezrozumiale?

Czy ludzie naprawde nie umieja juz czytac ze zrozumieniem?

 

:zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, zmień hosting, fotosik nie jest wcale taki rewelacyjny :thumbdown:

Ja nie mam pojecia co innego dziala i jest ok.

Nie mialem zadnych problemow z fotosikiem od 4 lat.. Latwy i prosty w obsludze ale fajnie by bylo jakby jeszcze czytali co do nich sie pisze.

No ale jak ktos nie chce zebym zaplacil za cos czego potrzebuje to hallooo ale chyba czas wlasnie zmienic hosting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.