Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I znów kolejne zdziwienie.. Patrzę na ceny np. produktów Megsa to w naszych (polskich) sklepach coś jest za 45zł, a na ebayu za ... 18zł. Fakt, przesyłka 15$, ale zamawiając już dwie czy trzy rzeczy od jednego dostawcy to już spora sumka się robi. Szkoda, że nie sprawdziłem wcześniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam właśnie z glosowania i przede mną jedzie gość bez żadnego światła stopu.. oczywiście dowiedziałem się o tym już po ostrym hamowaniu na prostej drodze. ok, myślę, może nie zauważył ale jak wyjechaliśmy na dwupasmówkę i gość zajął lewy pas żeby 1 km dalej skręcić to już nie wytrzymałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wrony upatrzyly sobie moj samochodzik jak miejsce rozbijania orzechów :( nie wiem czy szczesliwie czy raczej nie sczesliwie ale wszystkie orzechy ladowaly wprost na mojej przedniej szybie... efekt jest taki ze szybka ma mnostwo malych odpryskow (chociaz wiekszosc juz byla od kamyczkow z drogi ale zdaje mis ie ze sa tez nowe) + 2 znaczne + mala pajeczynka w rogu :( na lakierze (maska, dach itp nie ma ani sladu, wszystko poszlo wprost na szybe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wrony upatrzyly sobie moj samochodzik jak miejsce rozbijania orzechów :( nie wiem czy szczesliwie czy raczej nie sczesliwie ale wszystkie orzechy ladowaly wprost na mojej przedniej szybie... efekt jest taki ze szybka ma mnostwo malych odpryskow (chociaz wiekszosc juz byla od kamyczkow z drogi ale zdaje mis ie ze sa tez nowe) + 2 znaczne + mala pajeczynka w rogu :( na lakierze (maska, dach itp nie ma ani sladu, wszystko poszlo wprost na szybe...

 

nie wiem czy wrona może rozwalić ci szybę orzechem albo pazurami czy też dziobem - raczej wątpię.

Mi kiedyś usiadły na relingach i jedno co zrobiły to zasrały dach i boczne szyby. Na szczęście auto było przed jakąkolwiek robotą :ad:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pęknięta podstawa pedału sprzęgła, wedle tutoriali perspektywa 2 dniowej motaniny, do tego raczej na dworze bo auto unieruchomione, a do wepchnięcia go na stromy podjazd garażowy potrzeba by chyba 5 pudzianów :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się przypomniała właściwie śmieszna historyjka, nie teściowa a babcia, chociaż w sumie teściowa bo akcja działa się na aucie taty jakieś 15 lat temu. Babcia postanowiła się zabawić w bug removera bo zobaczywszy zarobaczony przód naszego auta po trasie zaczeła skrobać robaki paznokciem (nie byle jakim, bo kobita ze wsi i od roboty paznokcie bardziej jak kopytka/racice). Nikt tego czynu nie widział, cośmy się nagłowili na temat źródła tych rys...kiedyś wyszło zupełnie przypadkiem :P a pasta (pewno tempo no bo co innego) dala sobie z tym radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, w Gdyni to sie rozkręcili... 3 razy w ciagu poprzedniego tygodnia sprawdzali i tamowali ruch... średnio ok godziny 7.30 a raz policjant z alkomatem stał na wjezdzie na obwodnice i to o 6.30 :lol:

 

Dokładnie, podostawali te zabawki i się bawią :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.