Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale dziwi mnie akcja po, jak zaczyna się dobry asfalt, jakoś nikt z tych osób co wcześniej trąbili bo im się spieszyło nie potrafią dotrzymać tempa a przed chwilą byli w stanie przejechać " po mnie" bo każda sekunda była ważna

Kwestia jaki teren i jakie to 'tempo' było. Wiesz, nie można jechać 20km/h, ale już 60km/h to przyjemna i normalna prędkość. :kox:;)

 

Wydaje mi się że jak na przejeździe kolejowym czy przed progiem zwalniającym ktoś przyhamuje do 10km/h i powoli na jedynce przejedzie, to aż tyle go to nie będzie kosztowało, nie trzeba od razu trąbić, migać i wyzywać na CB od .... :)

 

A tempo różne, z tego co obserwuje to przelot przez miasto w dzisiejszych czasach około 80km/h to norma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie mieszkam na równej drodze jak stół Babcia 90-letnia jedzie 20 km/h i nikt nie robi z tego problemu wszyscy jadą za nią... A w Polsce każdemu się bardzo śpieszy, po co... A jak już stanę w mieście polskim aby zaparkować tyłem cofając to już wszyscy używają klaksony, nie rozumiem tego :D Tu każdy tak parkuje... i też wszyscy czekają i nie raza to trwa kilka minut... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanister 5l z benzyną do kosiarki który wiozłem w bagażniku. Byłem pewny że umieszczony w dodatkowej, szczelnej paczce jest bezpieczny, ale i tak wszystko się przewróciło i zalało mi wykładzinę :(

Ty to musisz bardzo kochać, że aż w aucie zamiast pryskać zapachem lejesz benzyną :Dhttp://demotywatory.pl/3548008/Benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, to troche postales. bo 50e na start daja a reszta to czas od wystawienia mandatu.

 

Stałem na "skrzyżowaniu", tak jak to wszyscy stoją nocami w NL... Jednak pospałem za długo i nie zdążyłem przestawić auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź wypierzemy

 

Nie kuś, mam tego więcej :P

 

Kanister 5l z benzyną do kosiarki który wiozłem w bagażniku. Byłem pewny że umieszczony w dodatkowej, szczelnej paczce jest bezpieczny, ale i tak wszystko się przewróciło i zalało mi wykładzinę :(

Ty to musisz bardzo kochać, że aż w aucie zamiast pryskać zapachem lejesz benzyną :Dhttp://demotywatory.pl/3548008/Benzyna

 

W tym egzemplarzu jeszcze się nie zakochałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dzień niby udany, ale!

1. Mama zabiła mi 2 Fluffery, bo je wyprała i się zbiły. Nawet nie spytała czy i jak się to pierze, poza tym nie było nawet potrzeby, zwyczajnie sobie schnęły

2. Upierdzieliłem nowe spodenki smarem z haka, to ze zmęczenia

3. Nie do końca jestem zadowolony z brzmienia nowego audio, gdzieś musiałem się pomylić a przez pośpiech nie mogłem tego sprawdzić

4. Właśnie mi się żarcie przypala... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.