Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

sąsiedzi którzy sobie urządzili imprezke, dwa pietra wyzej a słysze dokładnie co słuchają ehh nienawidze bloków ;-/

 

nie ma się co przejmować. dzwoń na straż miejską. przyjadą a sąsiad będzie miał od razu sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sąsiedzi którzy sobie urządzili imprezke, dwa pietra wyzej a słysze dokładnie co słuchają ehh nienawidze bloków ;-/

 

nie ma się co przejmować. dzwoń na straż miejską. przyjadą a sąsiad będzie miał od razu sprawę ;)

 

a To nie dzwoni sie od razu na policje tylko po czarnych ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, szczególnie ze jest godzina 3 nad ranem, muzyka wali, piski wrzaski i spac nie mozna

SewerynD, moze i zabawne ale weekend fajnie było by sie wyspac jak w tygodniu chodzisz do pracy na 7 a nie słuchac całą noc jak drze ktos ryja

 

Ja jak mam ochote poimprezowac to w łodzi jest ok 100 klubów i to na jednej ulicy gdzie mozna wybrać cos dla siebie i sie bawic do woli nie zawadzając innym. Siec nocnych autobusów też jest mocno rozwinieta :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, woreczkiem się przejmujesz? Mnie boli od 4 lat 8-) i jak trzeba coś zrobić to trzeba 8-)

 

[ Dodano: 22 Kwiecień 2012, 07:31 ]

_Shadow, ja Cię doskonale rozumiem, u mnie też czasem odchodzą grube imprezy, a najbardziej wkur... jest siedzenie pod oknami z piwkiem i petami i darcie mordy. Ale wreszcie się to ukruci 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 22 Kwiecień 2012, 07:31 ]

_Shadow, ja Cię doskonale rozumiem, u mnie też czasem odchodzą grube imprezy, a najbardziej wkur... jest siedzenie pod oknami z piwkiem i petami i darcie mordy. Ale wreszcie się to ukruci 8-)

 

świetnie, generalnie skonczyło sie teleofnem na policje o 3 nad ranem bo nie wytrzymałem krzyków jak to nienawidza pewnego klubu piłki nożnej ( żadnej nie kibicuje i w obóle sie piłka nie interesuje wiec mnie to rybka na kogo)

Panowie z policji sie pojawili, popukali w drzwi, nikt im nie otworzył i sobie pojechali, kolejny telefon to powiedzieli że przyjadą jak złoże zgłoszenie z imienia nazwiska i adresu żeby mogli wystawić mandat na lokatora.

Teleofn na straz miejską, powidzieli że nie moga wejsc do mieszkania i interweniowac bo moze to tylko policja więc nie moga nic zrobić.

Ogólnie impreza skonczyła sie o 6.30 zarzynaga klatka itp normalka.

Policja zawiodła mnie na CAŁEJ lini i potwierdzili tylko że to darmozjady z suszarka i szkoda na to podatków.

Mozna robić impreze, nie otwirzyć policji i mieć spokój. Piekny kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow, ja to bym po prostu wział sprawy w woje ręce :evil:

Jak dotąd skuteczne i niezawodne.

 

przyjadą jak złoże zgłoszenie z imienia nazwiska i adresu żeby mogli wystawić mandat na lokatora.

Nie wiem czy to wgl. zg. z prawem ale w sumie możnabylo podać , co Ci zależy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie raz robiłem nie jedną głośną bibe do samego rana, wcześniej chodzę i mówię sąsiadom że będzie głośno i że przepraszam ale będzie impreza że hohoh nigdy nie miałem żadnych problemów fakt że takie imprezy robi się w sobotę, jeśli ktoś robi w sobotę nienagminnie to nie wiem czemu się tak denerwujecie, impreza w środku tygodnia to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie raz robiłem nie jedną głośną bibe do samego rana, wcześniej chodzę i mówię sąsiadom że będzie głośno i że przepraszam ale będzie impreza że hohoh nigdy nie miałem żadnych problemów fakt że takie imprezy robi się w sobotę, jeśli ktoś robi w sobotę nienagminnie to nie wiem czemu się tak denerwujecie, impreza w środku tygodnia to już inna bajka.

 

a no na to sie denerwuje że nastepnego dnia ludzie także w niedziele chodzą do pracy w moim przypadku na 7 rano i musze być wyspany i wypoczęty. Bo każdy mój błąd w firmie może kosztować ją wielomilonowe kary/ odszkodowania i konsekwencje prawne. Jak pisałem wcześniej, jest od groma lokali z rózną muzyką,a JEDNEJ ulicy ok 100 wiec jest w czym wybierać i naprawde mozna sie wyszaleć do białego rana i robić mitingi po róznych pubach dykotekach itp sam tak robie jak mam wolne i nikomu nie zakłucam spokoju nocnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyło uderzenie drzwiami w mój samochód przy wysiadaniu i wsiadaniu kolesia stojącego obok mnie na parkingu jak zwróciłem grzecznie uwagę koleś powiedział że się przecież nic nie stało że plastik o plastik się otarł ręce opadają :x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale auto w miarę ok Audi A4 rocznik ok.2000 więc wypadało by trochę szanować już nie wspominając o moim aucie by chociaż przepraszam powiedział a tu nic jeszcze pretensje do mnie że o co się czepiam że nic się nie stało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciśnienie to w czym jest, w feldze ? :o

Sygnalizacja spadku ciśnienia w Scirocco działa na zasadzie czujników od ABS. Więc nie ma żadnego czujnika w kole. Jak masz problem z tym systemem, to na prostej drodze w trakcie jazdy naciśnij przycisk SET i pomoże ;)./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.