Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obecnie teraz każdy radar musi być oznakowany, więc jak nie był, to "się nie liczy". ;)

Oznakowane chyba tylko stałe, a przenośne nie, bo u mnie w mieście mają przenośny typu "śmietnik" i jest szary... :o

 

Kolego każde miejsce powinno być oznaczone tabliczką o fotoradarze jeśli jest stały. A jeśli przenośny to ten sam znak plus tabliczka na odcinku .... metrów ;) Zasada ta nie dotyczy jednak mierników ręcznych typu suszarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego każde miejsce powinno być oznaczone tabliczką o fotoradarze jeśli jest stały. A jeśli przenośny to ten sam znak plus tabliczka na odcinku .... metrów ;) Zasada ta nie dotyczy jednak mierników ręcznych typu suszarka :)

 

Dokładnie o to mi chodziło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J0NES, a jaki przebieg? coś było robione ze skrznką?
170 tys km 2005 rok auto nigdy nic ze skrzynia

Olej chociaż raz kiedyś wymieniłeś?

Jak to mówią: automat jak ryba, psuje się od tyłu (wstecznego).

A jeśli nie zmieniłeś nawet oleju, to niestety winę ponosisz Ty.

Otworzysz miskę, zbierzesz 2-3cm szlamu olejowego, wyczyścisz magnesy obrośnięte opiłkami metalu, zmienisz zapchany filtr, wlejesz nowy, świeżuśki olej a przy okazji mógłbys wyjąć i przemyć płytę sterującą.

Jestem pewien, że skrzynia będzie chodzić jak nowa. ;)

Jak kupiliśmy ojca Audi to też zmieniliśmy olej w skrzyni, chyba jako pierwsi (brak oznak zużycia automatu) i miskę godzinę czasu czyściliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurzyło? Równe 2 tygodnie temu zjechałem z delegacji do kraju na stałe... Dziś się okazało, że w niedziele muszę znowu być w Holandii... znowu 3 tygodnie bez kosmetyków do auta :( Ale może coś do robótek ręcznych się uda zabrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, dzięki za rady auto nie jest moje tylko pożyczone od szwagra, najprawdopodobniej właśnie olej trzeba zmienić auto stoi od pojawienia się usterki jutro ląduje w serwisie, przestraszyłem się że coś mogłem ja zjeb..... a wtedy winę ponosił bym ja. ...no i koszta :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J0NES, spoko tam, jak szwagier nie dbał to teraz ma :P

Kumpel w A6 od nowości nie wymienił oleju, ma 90 tys i mu skrzynia szarpie przy dojeżdzaniu do świateł (prędkośc ~5 kmh). Aż dziw, że tak szybko.

Jeśli skrzynia ZF, to producent zaleca wymianę oleju co 80-120 tys. km.

Jeśli Mercedes to 1 wymiana po 15 tys, następne co 60 tys. km.

Jeśli Subaru (subarowskie skrzynie) to co 60-80 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kullwa ma! siostra przerysowała mi auto :cry::cry: drzwi w oryginale, bez rysek lalki :( Ktoś wie czy opłaca się zgłaszać szkodę na ac? wypłacą pewnie ok 2-3tys, dużo za to zniżek zabiorą ? :wallbash::cry:

zabiora 10%. Skalkuluj czy sie opłaca :)

10% to nie tragedia więc chyba warto ale teraz użerać się z tymi wszystkimi rzeczonawcami, lakiernikami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.