Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Camel i kamilgt ja też tak myślę, dlatego mandatów nie płacę zawsze do przodu parę tysi :mrgreen: , temat o polityce jest nudny, ale przecież ludzie na nich głosują więc sami są sobie winni, są partie które nie dostały się do sejmu a mają bardzo dobre programy ale kogo program interesuję lepiej wybrać antyruska, albo antypisowca :wallbash: jakby to robiło różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie przejmować cenami, tylko kombinować jak się wzbogacić.

 

Taki miał być morał z mojej wypowiedzi, tylko mi jakoś umknął między słowami :D

 

Nie mysl jak oszczedzac tylko mysl co zrobic, zeby nie trzeba bylo oszczedzac

 

Albo co zrobić, żebyś mógł jeszcze więcej oszczędzać ;) Ja tam uważam, że bogactwo nie bierze się tylko z "wysokości" zarobków, ale głównie z umiejętności zarządzania pieniędzmi (czyt. odpowiednie wydatkowanie, oszczędzanie, pomnażanie).

 

Oczywiście, bez odpowiednich zarobków wszystko staje się trudniejsze, ale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurzyła droga do wawy, stanie w korkach itp, generalnie z łodzi do wawki 4.5 godziny :D

no i mam nadzieje że nie bede musiał tam jechać za szybko bo mętalność ludzi w autobusach metrze itp powaliła nas negatywnie. ZERO słów przepraszam, dziekuje. Generalnie taranowanie jak sie otwieraja drzwi i wypychanie z autobusu. Debilizm totalny, nas 30 luda i każdy miał takie samo zdanie ;/

 

Spokojnie... Pewnie ponad 50% to byli przyjezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na masce moje samochodu odbyła się walka kot vs pies. Pies rzucił się na kota wygrzewającego się na masce mojego samochodu. :zly:

Nagrzana maska samochodu była idealnym miejscem dla kota, któremu widocznie było zimno, niestety pomysł nie spodobał się psu no i wskoczył łapami na maskę i zaczeli się ganiać po masce :zly: szkody są..

 

Pocieszam się tym, że za 2 tygodnie robię pełną korektę lakieru. Będzie więcej pracy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.