Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Evo, dzwon podstawą tuningu :D

 

A tak na poważnie to wiem co czujesz, miałem podobnie, tyle że mój Leon poszedł teoretycznie na żyletki.

 

Dziś bym nie miał pół prawego boku, przez biszkopta na DW, który to pacan wbijał się na rondo, pod prąd, ludzka głupota nie zna granic, ledwo zdążyłem odbić, i dzięki Bogu nie było nic na lewym pasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
bardzo mocno wgnieciony? Wszyscy cali? masz fotkę?

 

 

Nie no, nic poważnego, błotnik i felga do wymiany, drzwi pasażera się nie otwieraja :/ Jak na ironie losu, wracałem właśnie z "picowania" innego Leona :roll: Wszystko się bez problemu zrobi, ale jak pomyśle o fachowości napraw lakierniczych w tym kraju to mi się słabo robi. Ciśnienie podniósł mi jeszcze sprawca który uparcie twierdził że wina jest moja, do momentu przyjazdu Policji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak pomyśle o fachowości napraw lakierniczych w tym kraju to mi się słabo robi.

 

to fakt :thumbdown:

 

szkoda Leona, a nową felgę będzie trzeba na biało przemalować o ile dobrze kojarze.

 

Ciśnienie podniósł mi jeszcze sprawca który uparcie twierdził że wina jest moja, do momentu przyjazdu Policji

 

taaa oni zawsze są niewinni :wallbash: dlatego ja od jakiegoś czasu mam kamerę w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.