Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak mówią że będzie ładna pogoda to możecie być pewni że pędzie padać.

Dokładnie tak, na Wielkanoc na TVN-ie p. Zubilewicz zapewniał, że będzie 20 stopni, kilka minut później J. Kret potwierdził to samo wyginając się przy słoneczkach na planszy naszego nadwiślańskiego kraju. Skończyło się śniegiem i obejrzeniem planszy na której dowiedziałem się, że TVN w tym okresie przewidział pogodę w 80-kilku % :evil: Matematycy zasrani :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatoki pełne gadam przez nos - tydzień L4 w łóżku :/

 

znam ten ból, ale aby dobrze się wyleczyć koniecznie jest przyjmowanie silnego antybiotyku przez 10 dni, inaczej zatoki wracają w dość krótkim odstępie czasu. ja mam już spokój 5miesięcy wcześniej miałem problem co miesiąc. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel- ale dojechał, ja od czterech dni czekam na kuriera i już zaczynam się wk#$%#!@.

 

Ja czekałem 3 dni na kuriera,Poczta Polska szybciej realizuje dostawy ostatnio często zdaża się że przesyłkę mam w domu na drugi dzień od wysłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi akurat moje wynagrodzenie nie należy od ilości zleceń, a im mniej tym większa szansa, że uda mi się pozostało ogarnąć do kupy bo nie idzie się w tym połapać.

Mam ponad 1000 maili, które muszę przejrzeć, zadzwonić, dowiedziec się co i jak, potem to posegregować i ludzi powysylac. Bez nowych zlecen, minimum miesiąc pracy, a wszystko z terminem z lutego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku przestrodze: zalałem w peugeocie 407 klawisze od podnoszenia szyb (psikałem APC i pędzelkowalem) i proszę ja Was zrobiłem jakieś zwarcie. Rozładowało aku w jakies 3 godziny, potem po załadowaniu akumulatora znowu rozladowywało po kilku godzinach... Elektryk powiedział, żeby więcej tak nie robić, bo wyschlo samo (pogoda sprzyjała) i już nie rozładowuje.

 

W skrócie: nie psikajcie za mocno po guzikach od szyb w Peugeocie 407 - przynajmniej tak mówi mój elektryk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu wybrałem sie do ASO Łopiński Szczecin zeby pomalowac tylny zderzak. Autko odebrałem i po jakims czasie myjac zobaczyłem defekt w postaci przebijajacego podkładu :zly: (zdjecie). Zgłosiłem reklamacje, zawiozlem auto i wszystko miało byc od nowa pomalowane... Dzisiaj myjac samochod dostrzegłem pewien problem :| a mianowicie rozchodzi sie o to, ze moje auto jest w kolorze czarnym "akryl" a zderzak jest w czarnej "perle" :shock: W słoncu pieknie sie mieni i jest bardziej szary niz reszta auta... Jutro postaram sie uzupełnic temat o aktulne zdjecie auta :/

03032012827.jpg.51ea8f2d6ebbae0dd17791506e64faa8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.