Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maska do malowania :( byłem dziś w centrum i ktoś na parkingu wycofał we mnie :(

 

maska pod znaczkiem lekko zagięta (i tak prosiła się o malowanie już wcześniej), zderzak wyskoczył z uchwytów, przetarłem na szybko elementy UC i śladu nie ma, ale niestety odstająca maska nie pasuje. Jutro rano jadę się umawiać do lakiernika, poza tym nowa ramka do tablicy była potrzebna

 

 

aby nie było za dobrze to dziś po wszystkim musiałem się użerać w Skarbówce ponieważ zginęły moje wpłaty za podatek, miałem potwierdzenia i na szczęście sprawa wyjaśniona, ale prawie godzina w kolejce, uffff ciężki dziś dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten CarPro Perl to naprawdę chyba jakaś pomyłka firmy która niby słynie z profesjonalizmu i 'lepszych' kosmetyków. O ile na dywanikach ładnie mi się trzymał przez zimę to zewnątrz poracha - może i faktycznie za dużo lałem. Nie wiem. Dam mu jeszcze jedną szansę tylko pomyślę gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perl daje rade, naprawde. Tylko trzeba klasc malo bo inaczej beda zacieki.

Za to u mnie na V70 wytrzymal jakos 2 tygodnie na oponach a teraz sa piekne i brazowe jak po Paris Dakar.

Widze ze bez Pnoja sie nie obejdzie takze na staruszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu Panowie się dziwicie.

To jest polska :D

Jak masz jakiś plan to możesz być pewien że zaraz coś się s^%$%^#$i.

Jak mówią że będzie ładna pogoda to możecie być pewni że pędzie padać.

U nas wszystko jest złośliwe nawet pogoda :D

 

W koncu piatek 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.