Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie dziś wkurzyła nasza Poczta Polska i ich przesyłki doręczane do domu, jak by nie mogli robić jak w przypadku E-Przesyłki że przychodzi na pocztę, dostaje SMS że jest i idę odbieram. A tak zostawiają durne Awiza (jak by już nie mogli zostawić przesyłki u sąsiada)w skrzynce z napisem "do odbioru w dniach kolejnych od godziny 7" wrrr. :zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rickson, no dokładnie. W dziale partnerów kogoot zapytał o to samo i czekam niecierpliwie na odpowiedź. Nie wiem, jak wodorozcieńczalny środek może się trzymać na zewnętrznych powierzchniach.. W środku faktycznie daje super efekt na 'gumiakach', ale to chyba nie o to chodzi, nie za tę kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sobie ladna miejscowke na parkingu pod biurem, auto widze z okna i w miare duzo miejsca wokol :-]

Pacze wlasnie przez okno a tu jakas madra pani wciska mi sie obok auta :/ , gdzie teoretycznie nie ma juz miejsca! :wallbash: Tak troche jakos mi sie "krzywo" zaparkowalo :-]

Uff, chyba musze wyjsc "na faja"... :zly: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.