Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maska wygląda na całą,a z błotnikiem nie będę się bawił...Albo oddam do ASO na bezgotówkowo,albo jak mi koleś z Warty dobrze wyliczy szkodę i się będzie opłacało to gotówkowo i oddam auto do znajomych w Dynamice,tam mam zniżki na usługi i części... I coś tam się zarobi... Ale ogólnie części chce nowe,bo nie bardzo jest co ratować.Lampa niema zaczepów,błotnik to wiadomo,a zderzak też stracił zaczepy.Wole nie zarobić a mieć na TIP-TOP niż potem żeby coś wyszło nie tak...

 

Ja chyba bym się nie odważył oddać na naprawę bezgotówkową do ASO :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba bym się nie odważył oddać na naprawę bezgotówkową do ASO :cry:

 

Dlaczego? Szczególnie jak mam dojścia..

Bo ogólnie większość ASO nie cieszy się dobrą opinią :P Ale skoro masz znajomości i zaufanie do tego ASO to chyba nie ma problemu :) Opcja gotówkowa powinna pozostawić parę groszy w kieszeni które w twojej sytuacji zostaną w kieszeni ASO. To tyle ;) Powodzenia w przywróceniu blasku :)

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kontakt z rzeczoznawcą i wycena.Potem wizyta w zaprzyjaźnionym ASO i ich wycena -20% zniżki które u nich mam.Mam nadzieje że rzeczoznawca powie dużo więcej niż zaprzyjaźnione ASO i na tym zarobie... Jak dobrze pójdzie to po tej akcji wjedzie na pokład bi-xenon i/lub heble 312mm... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wkurzyło czy rozbawiło :D dostałem mandat zaraz przy swoim domu za prędkość :mrgreen: znowu, nie urobię 74/50 właśnie sobie ziewałem akurat się wolno toczyłem, a siostra mówi że jakiś pan lizakiem macha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, a ja wylatywałem z WPZ nach stolyca ok. 19.20 to czysto było :P
no ja też właśnie robiłem sobie przelot przez miasto i nie stali, pojechałem po siostrę i wolniutko jadę a tu pach, dobrze że mały mandat bo 100 zł tylko, mój pierwszy tak niski mandat :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Serce rośnie jak się widzi taką chęć pomocy bliźniemu :cry: ale dzięki spons , jakoś sobie poradzę.....:P:D

 

 

Spróbuję skleić, jak się nie uda to i tak nie powinno być źle, bo po założeniu wieczka ubytek jest przykryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo: ohhh buuu.. :-]

Puste opakowanie pewnie gdzies sie znajdzie, pozniej bierzesz takie cos (co nie wiem jak sie po polsku nazywa, w kuchni do wybierania resztek ciast, kremow-mowie na to wylizywacz) i przekladasz :lol:

Pewnie wyjdzie ze i wiecej jest niz bylo, odpowiedni dzial i $.

:-]

 

BTW: mnie dzis wnerwil niesmaczny post jednego z uzytkownikow na temat ehhhh. Good work mods :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.