Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co się stało? :/

 

 

A jakiś h.... stwierdził że jeżdżąc jeepem Nissan X-Trail może się wpier..... gdzie i jak popadnie i wymusił pierwszeństwo.... I jeszcze z mordą do mnie że szybko jechałem,że bez świateł...(a 30m wcześniej ruszałem dopiero autem,a 5sek. przed zderzeniem wjeżdżałem w zakręt 90 stopni,więc prędkość była w okolicach 30-40km/h.),a i awantura że policje wzywam,bo on ma zakład blacharski itp.... Dopiero policjant gościa uspokoił 500zł i 6ptk. :evil:

 

Do wymiany błotnik,zderzak,lampa itp... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda chyba w originale Leon był?

 

Tak był,ale i będzie...

 

Czemu zderzak do wymiany?

 

Bo ma połamane zaczepy,ślizgi... Podobnie jak lampa 2/4-ry. Nie wiem jeszcze jak "plaster miodu",bo lampa w niego poszła i też go wygięła...

 

[ Dodano: 8 Kwiecień 2012, 21:44 ]

500 to dość ostro go potraktowali - i dobrze :-]

 

 

Jak to powiedział Pan policjant:

 

- Będzie dużo i od razu mówię że mniej się nie da,bo:

- 300zł za nie ustąpienie pierwszeństwa

- 200zł za spowodowanie kolizji... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska wygląda na całą,a z błotnikiem nie będę się bawił...Albo oddam do ASO na bezgotówkowo,albo jak mi koleś z Warty dobrze wyliczy szkodę i się będzie opłacało to gotówkowo i oddam auto do znajomych w Dynamice,tam mam zniżki na usługi i części... I coś tam się zarobi... Ale ogólnie części chce nowe,bo nie bardzo jest co ratować.Lampa niema zaczepów,błotnik to wiadomo,a zderzak też stracił zaczepy.Wole nie zarobić a mieć na TIP-TOP niż potem żeby coś wyszło nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.