Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj kolejny wzorowy kierowca,tym razem kobieta.

Miejsce to ulica takiej szerokości że dwie ciężarówki się mijają ale dwie osobówki już nie.

Sytuacja wyglądała tak że kobieta jadąca z naprzeciwka omijała pieszego takim łukiem że dojechała do krawężnika przeciwnego pasa którym jechałem, bez skrupułów jedzie ze mną na czołowe zwolniłem do 20 km/h a ona z gracją tak jak jechała 30km/h tak też jedzie i nic jej nie interesuje :shock: ,zostałem zmuszony do zatrzymania bo przecież trzeba ustąpić głupiemu,ledwo mnie ominęła :x:zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, Szkoda mi auta żaden element nie był lakierowany co jest prawie nie możliwe w 11 letnim samochodzie,wcześniej mając Seicento które nie miało malowanego tylko dachu szukałem sponsora i nikt nim nie chciał nim być natomiast jeżdżąc Seatem którego nie chce rozbijać okazja trafiają się częściej ale sumienie nie pozwala :thumbdown:

 

 

Wkurzają mnie jeszcze wolno ładujące się filmiki na you tobe :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.