Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Straty materialne czy obyło się?

Kierowca bez kierunkowskazu postanowił zmienić pas ruchu, a przy tym również zapomniał spojrzeć w lusterko w którym zobaczyłby, że go właśnie wyprzedzam i w tym momencie spycha mnie na pas zieleni... :x Skończyło się na nagłym hamowaniu i klaksonie z którego również sobie nic nie zrobił i kontynułował swój wybryk, nawet nie mrugnął awaryjnymi :wallbash: Nie wiem skąd się bierze takie hamstwo i ignorancja, moze dlatego że jechałem Tico? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem wcześniej. kupiłem na forum megane od gościa mechanizmy szyb do megane II. zapewniał, że jak coś będzie nie tak, to zwróce na jego koszt. przysłał do megane I, napisałem do niego, ale kontakt sie urwał, administracja do niego napisała, to ich zbluzgał i powiedział, że jak chce to moge iść na policje, bo on przysłał to co chciałem. chyba nici z korekty w kwietniu, bo będzie trzeba mechanizmy kupować następne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj a wczoraj - wracam od wulkanizatora z wymiany oponek a w moim monetniku "braki" :zly: (2zł, 1zł, 2x0,5gr) - kwota niewielka, Wiem, że tam były bo zawsze je tak układam w odpowiedniej kolejności i zawsze jest to kaska na bezdotyk. Jak się zorientowałem w chwilę po wyjeździe szybka nawrotka na światełkach i podjazd pod samą budkę właściciela owego interesu - jego chłoptasie od razu sie zorientowali o co kaman bo w tył zwrot i na halę, pieniążki oddane, kaska niewielka, ale nie pozwolę aby jakiś cymbał robił mnie na kasę. Dla jednych to NIC dla innych 2 bochenki chleba. Nigdy więcej juz tam nie pojadę :zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota.... Jak kraść to miliony, a nie 5zł :mrgreen:

U mamy w zeszłym tygodniu wybili szybę. Ubezpieczone wszystko co się da, więc koszty pokryte, ale... najpierw zamówili nie tą szybę, później właściwa pojechała nie tam gdzie trzeba, więc dopiero wczoraj się udało wymienić, ale.... Wycieraczka założona odwrotnie, wygłuszenie klapy poluzowane :wallbash:

Jak żyć? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żyć?

 

W pełni Cie rozumiem, każdego trzeba pilnować, wczoraj majstry na budowie zatynkowali mi rewizje od rolet we wszystkich oknach, bo nie chciało się przyklieić listewki ochronnej 3mm dalej z każdej strony. :zly: Powiedziałem: ...Musicie poprawić, bo kaski na Święta nie będzie..." . Budowlaniec zrobił oczy jak 5 złotych. wrócimy do tematu w piątek, ale jak nie poprawią, to niestety zrobię się bardziej upierdliwy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, zgłaszaj na policje tym bardziej, że jak podejrzewam masz na piśmie informacje o tym, że ma działać. Wyłudzenie jak nic :)
mam to wszystko w PW. założyłem temat na forum, podałem co potrzebuje i do jakiego modelu. facet napisał, że ma takie części i dalej kontaktowaliśmy sie na PW. jeżeli coś by nie działało to mówił, że odsyłam na jego koszt. teraz stwierdził, że mi wysłał to co chciałem i sobie moge iść na policje jak chce. tylko, że ja w temacie zaznaczyłem, że chce do Megane II, a on mi przysłał do Megane I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.