Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak przekonać kogoś kto uważa, że najlepiej myją na myjni ręcznej jedną gąbką na jedno wiadro, bo szybko i czysty a nie tak jak ja bawię się z tym pół dnia?

 

Nawet nie próbuj. Nadenerwujesz siebie, nadenerwujesz innych - szkoda zdrowia. Każdy robi to co chce i jak chce. Znam to z autopsji.

 

P.S.

 

Zawsze możesz postawić swoje auto obok, jako że idzie lato to najlepiej gdzieś w słońcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas1986, ja na Twoi miejscu tylko bym sie cieszył ze tylko tyle.

Wręcz ksiązkowe uszkodzenie, idealnie wykrojony jedynie błotnik/nadkole.

Aż dziw bierze ze maska,drzwi i wzmocnienia nie ruszone.

Jak masz ubezpieczone w PZU to tak Ci wycienią że jeszcez Ci zostanie na cały sezon kosmetów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektor, zderzak, nadkole i najgorsze - kołpak ;)

 

Swoją drogą - szukaj dobrego lakiernika, który Ci ładnie wycieniuje sąsiednie elementy ... no chyba, że wyczeszesz gdzieś na szrocie tego samego koloru ;)

 

Powodzenia ...

 

Ja mojemu Alfowi zaserwowałem skrobanie drzwi kierowcy i pasażera ... bolało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas1986, ja na Twoi miejscu tylko bym sie cieszył ze tylko tyle.

Wręcz ksiązkowe uszkodzenie, idealnie wykrojony jedynie błotnik/nadkole.

Aż dziw bierze ze maska,drzwi i wzmocnienia nie ruszone.

Jak masz ubezpieczone w PZU to tak Ci wycienią że jeszcze Ci zostanie na cały sezon kosmetów :D

 

oby tak wycenili, bo szkodę pokrywa PZU... a dlatego tyle ze zdążyłem odbić w prawo, wjeżdżając na chodnik... tak to inaczej by to wyglądało...

 

 

barat kolor jest inny. to nawet z palety forda nie jest...

 

4 elementy do malowania: maska, bo róg zagięty, błotnik, zderzak i drzwi kierowcy bo błotnik się na nich zatrzymał... dodatkowo stalówki popodbijane... myślę ze w 500 zł się zmieszczę...

 

no cóż, życie... tylko kolejny raz się pod twierdza, że ty chodzisz, głaszczesz, a ktoś, nie

patrząc w lusterko, obraca w niwecz twoją pracę...

 

 

 

lukas1986 dobrze że dokładka od laguny nie ruszona :P Pamiętam jak ciężko ją kiedyś było dorwać. No i garbatka też cała ;)

 

A tak serio, to dobrze, że Ci się nic nie stało.

 

 

hmmm dokładka od lagi jest gumowa... ale są magicy co potrafią ją potrzaskać... no najważniejsze, że ja jestem cały... bo samochód naprawisz a zdrowia niestety nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektor, zderzak, nadkole i najgorsze - kołpak ;)

 

Swoją drogą - szukaj dobrego lakiernika, który Ci ładnie wycieniuje sąsiednie elementy ... no chyba, że wyczeszesz gdzieś na szrocie tego samego koloru ;)

 

Powodzenia ...

 

Ja mojemu Alfowi zaserwowałem skrobanie drzwi kierowcy i pasażera ... bolało :/

Dobry lakiernik nie używa cieniowania i tego typu partactwa.

 

P.S.

Dlatego malując auto na nietypowy kolor zawsze bierze sie puszkę lakieru do domu na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas1986, ja na Twoi miejscu tylko bym sie cieszył ze tylko tyle.

Wręcz ksiązkowe uszkodzenie, idealnie wykrojony jedynie błotnik/nadkole.

Aż dziw bierze ze maska,drzwi i wzmocnienia nie ruszone.

Jak masz ubezpieczone w PZU to tak Ci wycienią że jeszcze Ci zostanie na cały sezon kosmetów :D

 

oby tak wycenili, bo szkodę pokrywa PZU... a dlatego tyle ze zdążyłem odbić w prawo, wjeżdżając na chodnik... tak to inaczej by to wyglądało...

 

 

barat kolor jest inny. to nawet z palety forda nie jest...

 

4 elementy do malowania: maska, bo róg zagięty, błotnik, zderzak i drzwi kierowcy bo błotnik się na nich zatrzymał... dodatkowo stalówki popodbijane... myślę ze w 500 zł się zmieszczę...

 

no cóż, życie... tylko kolejny raz się pod twierdza, że ty chodzisz, głaszczesz, a ktoś, nie

patrząc w lusterko, obraca w niwecz twoją pracę...

 

 

 

lukas1986 dobrze że dokładka od laguny nie ruszona :P Pamiętam jak ciężko ją kiedyś było dorwać. No i garbatka też cała ;)

 

A tak serio, to dobrze, że Ci się nic nie stało.

 

 

hmmm dokładka od lagi jest gumowa... ale są magicy co potrafią ją potrzaskać... no najważniejsze, że ja jestem cały... bo samochód naprawisz a zdrowia niestety nie....

 

4 elementy do lakierowania i myślisz, że zmieścisz się w 500pln??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.