Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

DawPi, paszport polsatu :P, żartuję oczywiście. Wiedziałem, że nie mieliby mnie za co ukarać mandatem, bo nie wymusiłem na nich pierwszeństwa, ani nic z tych rzeczy więc pokazałem im żeby nie być gorszym swoją legitymację... studencką :D i pojechałem dalej oczywiście za nimi, bo buraki mnie nie chcieli wpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zybercik, fakt trochę się poplątałem w zeznaniach :oops: zanim z edytowałem pierwszy wpis DawPi napisał swój i wyszło jak wyszło.

 

lukwawa, Dolina Służewiecka, po zjeździe z Puławskiej w stronę Trasy Siekierkowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej że łaczeniue blach mam rozerwane i błotnik pofalowany... gdyby nie to to bym wysiadł i podziekował kolesiowi bo miałem oddać właśnie auto na malowanie tylnego zderzaka i klapy... A z tym błotnikiem to kiepska jazda będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpachla pójdzie tylko na ten niewielki kwadrat i to bardzo bało, da się to zrobić w zasadzie bez szpachli, miałem kiedyś podobny przypadek.

Przytarty cały bok błotnika, całość naciągnięto i szpachla poszła jedynie na sam rant nadkola (skomplikowany profil).

Jeśli szpachla gdzieś była to nie kładziesz szpachli na szpachle tylko czyścisz i klepiesz aż do przyzwoitego efektu i dopiero można podziałać szpachlą.

Nie masz jakichś fotek w zbliżeniu tego miejsca/łączenia ?

Przypadek książkowy i łatwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączenie blach to jest kompletnie rozerwane, zdjec nie mam bo na miescu komórką cykałem jakby co dla ubezpieczyciela. Najbardziej mnie martwi że cały błotnik się przełamał i pofalował... Nie ma co płakać trzeba robić...

 

Najbardziej się martwie dokłądą do zderzaka tylnego, sama dokładka w ASO Ms Design 1000 zł plus spawanie jej do zderzaka i wygładzanie, nie wiem jak mi to rzecoznawca policzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pofałdowania to jak już mówiłem kilkakrotnie naciąga się bez śladu.

Rozerwanie niestety trzeba będzie zespawać ale to jest pikuś bo wszystko się ładnie zeszlifuje.

Zderzak nietypowy ale przecież ubezpieczyciel płaci.

Z ciekawości poszukałem info o tym zderzaku i znalazłem go tylko tu :Dhttp://cordobaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się martwie dokłądą do zderzaka tylnego, sama dokładka w ASO Ms Design 1000 zł plus spawanie jej do zderzaka i wygładzanie, nie wiem jak mi to rzecoznawca policzy...

 

Do mnie dokładka tył kosztuje 2.5k przod to samo...

Ja czekam na wycenę a AC tez jestem ciekaw czy mi policzą dokładkę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się martwie dokłądą do zderzaka tylnego, sama dokładka w ASO Ms Design 1000 zł plus spawanie jej do zderzaka i wygładzanie, nie wiem jak mi to rzecoznawca policzy...

 

Do mnie dokładka tył kosztuje 2.5k przod to samo...

Ja czekam na wycenę a AC tez jestem ciekaw czy mi policzą dokładkę :idea:

 

Tak tylko wiesz moje auto wycenione jest na 11 tyś wiec sama dokładka za tysia to 1/11 wartosci auta :D Swoją drogą nie wiadomo czy jeszcze w ASO jest dostepna... Zderzak jest uniklany na całą europe, nigdzie jeszcze tej dkoładki nie widziałem a troche siedze w temacie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.