Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie mega wku..ą obsrane chodniki, trawniki itp bo paniusia albo pan trzyma psa d bloku i nie posprząta po nim bo bleee, Chodzi człoiwek i patrzy pod nogi ciagle coby nie wdepnać w coś, a na trawniku pod blokiem ton ie pamietam kiedy byłem ostatni raz bo nas...e że brązowo... MASAKRA

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... u50vF4VqIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soll, w lasach jest jeszcze śnieg i wylazła skubana, żeby się nażreć. Stała za zakrętem na brzegu i wskoczyła idealnie na środek mojego pasa. Nogi jej się rozjechały :lol: ale jakoś się pozbierała. Tylko kopytem uderzyła w oponę. Nie próbowałem jej omijać jedynie delikatnie przyhamowałem - tak, żeby ewentualnie wbiła się w przód, a nie odbiła się i wleciała do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENERGY_NET, jakim cudem to zrobiles : O

 

A mnie wkurza brud, ktory jest na ulicach.... Mam wrazenie, ze pada brudny deszcz... I jeszcze wkurzaja mnie te przeskoki miedzy nawierzchniami na torunskiej, nie wiem nie mozna zrobic lagodniejszego najazdu.... Na szczescie juz niedługo... Ogolnie caly dzien wk***rw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło 227 kwh= 131 zł....ale coś nie mogę w to uwierzyć.(może nas starsza pani zrobiła w chu.... ;) Ogrzewanie jest z centralnego. Woda ciepła z podgrzewacza przepływowego. Możliwe żeby on aż tak nabił prądu ( używany tylko do mycia naczyń i mycia siebie)??. Z praca dobrze, tylko jakoś nie jestem przyzwyczajony do pracy 7-12 a później 15-18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda ciepła z podgrzewacza przepływowego

 

Paaaanie...to jest zło wcielone dla portfela :song:

tak jak pisze minetoo, to zło wcielone :D może kup sobie taki miernik poboru prądu na alledrogo i posprawdzaj co łyka prąd ;) ja np w życiu nie wiedziałem że komputer na OFF ciągnie 20W :shock: a kino domowe 40W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.