Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kempus, ano dziura w buteleczce z kosmetykiem i cała zawartość na wierzchu...

 

A co poczta na to? Miałeś dołączony jakiś protokół? W ogóle "przepakowali" przesyłkę czy doszło tak, jak nadawca nadał?

 

ja w zeszłym tygodniu zamówiłem pół litra "nawozu" do akwarium, odbierając przesyłkę mówię do listonosza - jak ktoś może nadać taki karton jako list :idea: coś tam odburknął i pojechał ... w domu dopiero zauważyłem, że paczka była zapakowana od nowa + oklejona taśmą z poczty + przyklejony protokół :zly:

 

otwieram a tam wszystko pływa :zly: nakrętka była luźna i wszystko się wylało ...

 

porobiłem zdjęcia i wysłałem je sprzedawcy - dzisiaj przyszedł nowy nawóz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że to rzadko kiedy wina PP. To, że ludzie pakowac nie potrafią towaru to niczyja wina jak tylko sprzedawców.

Jeśli paczka jest oklejona taśmą pocztową to oznacza, że na Urząd doszła uszkodzona - gdzieś po drodze musiala ulec uszkodzeniu, ale czego oczekiwac - jesli są jakieś płyny itp to się wysyła z rozumem a nie jak niektórzy wrzucą i niech inni się martwią, albo nadadzą to jako list geniusze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku ewidentnie coś leżało na tej paczce, musieli czymś ciężkim to przygnieść...

butelka była dziurawa na bocznej ściance...

 

btw kiedyś stałem przy załadunku busa paczkami.... gadałem akurat z kierowcą jak mu załadowywali samochód... aż sam podnosiłem i łapałem paczki jak przypadkiem nie trafiła do busa podczas dosłownie wrzucania ich z odległości 1,5m.... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że to rzadko kiedy wina PP. To, że ludzie pakowac nie potrafią towaru to niczyja wina jak tylko sprzedawców.

Jeśli paczka jest oklejona taśmą pocztową to oznacza, że na Urząd doszła uszkodzona - gdzieś po drodze musiala ulec uszkodzeniu, ale czego oczekiwac - jesli są jakieś płyny itp to się wysyła z rozumem a nie jak niektórzy wrzucą i niech inni się martwią, albo nadadzą to jako list geniusze...

 

Tak było w moim przypadku - przyszła zapakowana i oklejona przez pocztę no i protokół przyklejony na wierzchu, nawet nie wiem co się robi w takim przypadku - odebrać czy nie? Listonosz nic nie mówił a ja nie zauważyłem - czekałem na tą przesyłkę bo potrzebowałem małego drobiazgu więc jak zobaczyłem listonosza to jak najszybciej chciałem mieć zawartość przesyłki :D

 

Dobrze, że sprzedawca dosłał drugą buteleczkę i nie robił problemów, na drugi raz będę bardziej uważać przy odbiorze - zwłaszcza wtedy, kiedy zamawiam jakieś płynne produkty :)

 

ps. moja przesyłka szła w kopercie, produkty były owinięte folią - winna była luźna zakrętka ( fabrycznie zafoliowana w dodatku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wku**ił mnie kurier Tp który miał przyjechać z umową ,w czwartek było ustalone że będzie dziś między 17-19 a przyjechał sobie w piątek o 11 rano bez wcześniejszego umawiania się i dzwoni zdziwiony że nikt mu drzwi nie otwiera,po rozmowie telefonicznej ponownie się umówiliśmy na dziś między 17 a 19 i ani telefonu ani żadnej informacji kiedy ma zamiar przyjechać,chyba trzeba zmienić dostawcę internetu :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niczyja wina jak tylko sprzedawców.

To też nie reguła.

Raz co prawda zamówiłem radio do auta i przyszło do mnie w kartonie po butach. Bez zabezpieczenia w środku. Także rónie dobrze mógł mi to radio wysłać bez niczego. Albo listem. :o

Zawsze jak coś sprzedaje i wysyłam, to jest ownięte folią (bąbelkową), potem w stertę gazet, wszzystko ciasno upakowane w karton (ale miękko) i zaklejone taśmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.