Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety, mam wrażenie że rankomaty i inne serwisy ubezpieczeniowe wyceniają pod konkretne firmy, z ich kalkulacji np 2500 a z rozmowy z agentem 2000.

Najlepsza wycena jest taka, że jak sprawdzisz u agentów to za głowę się łapiesz.

Fakt że dzwoniąc na infolinię lub rozmawiając twarzą w twarz i dociskając ich można wychaczyć jeszcze 10-15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 10 latach w PZU i nie miłych przygodach z nimi przeniosłem się do Mbanku z ubezpieczeniami OC AC na auta i nie dość że płace mniej to jeszcze składka sama jest ściągana automatycznie w rozliczeniu miesięcznym także jakoś tak tego nie odczuwam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.00 wychodzę sobie wynieść śmieci, autko zaparkowane niedaleko i widzę jakies plamy :o , podchodzę bliżej, ogladam, wącham i stwierdzam że jakiś CH.. przebrzydły wylał mi na auto klej Butapren :zly::zly::zly: Właśnie wróciłem z myjki, na szczęście, że zauważyłem to teraz a nie rano(pewnie byłaby masakra), Autko umyte konkretnie proszkiem i spłukane, Klej zszedł ale pozostawił ślady na dachu :wallbash::wallbash::wallbash: Lakier niezłuszczony,"przeleciałem" to Tar&Glue Remover i niestety ślady nadal widoczne, zeszła jakaś warstwa klaru.

Mam tylko nadzieję, że korekta załatwi sprawę :o:/:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow,

Nadal się łudzę, że choć troszke go zostało, a to co widać to tylko odbarwienie. Rano to ocenie dokładnie. Najdziwniejsze jest to, że autko to 15 letni ford ka żony, Co komu zawadzał i jak można zazdrościć takiego pojazdu :?: Nie rozumiem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soll,

Własnie, że nie. Był zaparkowany przepisowo, tak jak zawsze przed i za po kilka samochodów - oczywiście oberwało sie najsłabszemu z racji wieku i gabarytów :)

Żona juz przytulona i mniej wkurzona :P . Pozytyw taki, że powiedziała sama ...Może byś użył tych swoich specyfków ..... :D A to juz mi poprawiło humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz, taka druga połówka to rozumiem.

Kocham moją żonę, jesteśmy 15 lat po ślubie, ale wszystkiego nie może wiedzieć.

"Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".

Życzę wszystkim aby nasze kobiety nie trafiały do działu "Co mnie dziś wkurzyło...??" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.