Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
miałam jedną likwidację szkody (wymiana szyby)

Wiola, nastepnym razem weź dodatkowo pakiet szyba, to wtedy zniżki nie ucierpia, przy ewent. wymianie szyby.

 

No teoretycznie właśnie miały nie ucierpieć! Przy następnej kalulacji (w tej samej firmie ubezpieczeniowej) stwierdzili, że jednak ucierpiały :zly: Nie znoszę firm ubezpieczeniowych! Ale za miesiąc ostatecznie się żegnam z AXA Direct!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nie wiem co Wami kieruje żeby korzystać z takich krzaków jak Axa,Tele2 czy inne.

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało to jedyne sensowne TU to spółki państwowe w których nikt specjalnie nie jest zainteresowany żeby nas rżnąć na maksa bez wazeliny: PZU i Warta.

Nigdy nie ma problemów z wypłacaniem ubezpieczenia i nikt nie szuka byle jakiego haka żeby odmówić wypłat, typu brak homologoacji żarówki halogenowej czy inne pierdoły. :wallbash:

I do tego doposażanie w pakiety jest najśmieszniejsze :D

 

Nie chcę reklamować ale jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemu a sytuacji i aut było wiele.

Nie są najtańsze ale nie o to chodzi bo to nie zakup kapci po domu.

Zresztą można auto miec ubezpieczone na inną osobę w rodzinie która ma duze zniżki (bezszkodowa jazda, grupa inwalidzka).

 

Co do ubezpieczenia za A3 - auto lepkie dla złodziej ot co.

Dlatego zawsze powtarzam ze opłaty za auto nie kończą się na zakupie ;)

 

Ja u siebie za 1,5 roczne auto klasy średniej płacę 2k PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, To sporo płacisz :) rozumiem że za wszystkie samochody tyle ?

Tylko ///M - full pakiet :oops:

 

 

Ja nie wiem co Wami kieruje żeby korzystać z takich krzaków jak Axa,Tele2 czy inne.

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało to jedyne sensowne TU to spółki państwowe w których nikt specjalnie nie jest zainteresowany żeby nas rżnąć na maksa bez wazeliny: PZU i Warta.

Nigdy nie ma problemów z wypłacaniem ubezpieczenia i nikt nie szuka byle jakiego haka żeby odmówić wypłat, typu brak homologoacji żarówki halogenowej czy inne pierdoły. :wallbash:

I do tego doposażanie w pakiety jest najśmieszniejsze :D

 

Nie chcę reklamować ale jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemu a sytuacji i aut było wiele.

Nie są najtańsze ale nie o to chodzi bo to nie zakup kapci po domu.

Zresztą można auto miec ubezpieczone na inną osobę w rodzinie która ma duze zniżki (bezszkodowa jazda, grupa inwalidzka).

 

10000% popieram :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC to wiadomo, gdzie najtaniej mozna brac. Ale jezeli AC to chyba najlepiej PZU, koniecznie z gwarancja sumy ubezpieczenia na dzien zawierania polisy. Wtedy mozemy spac spokojnie, jak ukradna to wyplaca tyle co na polisie, a nie z jakis kretynskich tabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja nie wiem co Wami kieruje żeby korzystać z takich krzaków jak Axa,Tele2 czy inne.

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało to jedyne sensowne TU to spółki państwowe w których nikt specjalnie nie jest zainteresowany żeby nas rżnąć na maksa bez wazeliny: PZU i Warta.

Nigdy nie ma problemów z wypłacaniem ubezpieczenia i nikt nie szuka byle jakiego haka żeby odmówić wypłat, typu brak homologoacji żarówki halogenowej czy inne pierdoły. :wallbash:

I do tego doposażanie w pakiety jest najśmieszniejsze :D

 

Nie chcę reklamować ale jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemu a sytuacji i aut było wiele.

 

 

 

No to widzę, że niektórzy jeszcze mało w życiu widzieli :mrgreen: To, że PZU jest drogie nie znaczy, że przekłada się to na jakość obsługi. I może tutaj książkę o tym napisać. Mój kolega zakończył przygodę z PZU w sądzie (wyliczenie odszkodowania było śmieszne i czepiali się dosłownie każdej pierdoły podczas wyceny).

 

Nikomu nie życzę walki z ubezpieczalnią. Ale jeżeli ktoś ślepo wierzy w to, że PZU go nie "orżnie" tylko dlatego, że jest drogie i ma "historię" i wyrobioną markę to mnie to strasznie śmieszy :)

Ile osób tyle doświadczeń ale na pewno nie jestem jedyną osobą, która zna mniej pozytywne historie z PZU w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli ktoś ślepo wierzy w to, że PZU go nie "orżnie" tylko dlatego, że jest drogie i ma "historię" i wyrobioną markę to mnie to strasznie śmieszy

Nie jestem kapelusznikiem i wcale nie wierzę w bajery bo drogie i historia.

Swoją teorię opieram na doświadczeniu :)

 

Zresztą "drogo" to pojęcie względne bo jak widac powyżej róznic nie ma albo sa niewielkie w niektórych przypadkach.

 

Aha mówimy o obecnej sytuacji a nie z przed kilku/nastu lat gdzie w zasadzie PZU było monopolistą.

 

Inna sprawa że zawsze znajdzie się placówka która jest nieciekawa.

 

P.S.

Przypominam że obecnie prawo reguluje termin wypłaty odszkodowania i wynosi o chyba max 30dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Zresztą "drogo" to pojęcie względne bo jak widac powyżej róznic nie ma albo sa niewielkie w niektórych przypadkach.

 

No dla mnie 4200 za pakiet OC+AC dla 8- letniego auta to było i jest drogo ;) I różnicę między "super" PZU i mierną "AXA" która wynosiła wtedy ok 1000 rocznie wolałabym odłożyć na konto w razie "W" i dopłacić do naprawy.

 

Jeżeli w tym roku zaproponują mi normalniejsze warunki i różnica nie będzie tak drastyczna to na pewno zastanowię się nad przejściem żeby sprawdzić jak to jest w praktyce (chociaż lepiej żebym nie musiała sprawdzać ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie życzę walki z ubezpieczalnią. Ale jeżeli ktoś ślepo wierzy w to, że PZU go nie "orżnie" tylko dlatego, że jest drogie i ma "historię" i wyrobioną markę to mnie to strasznie śmieszy :)

 

U mnie tylko w przypadku PZU nie było problemów a miałem sporo nie miłych spotkań w rożnych ubezpieczalniach ;)

 

A posiadam nie tylko prywatne autka ale też sporo w firmie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje 3grosze to dodam że PZU kiedyś odmówiło mi wypłaty odszkodowania. Ja i sprawca byliśmy tam ubezpieczeni. Wjechał mi koleś w auto z tyłu , przyznał się a PZU pitoliło że "uszkodzenia nie powstały w skutek tej kolizji" - a opinia serwisu - potwierdza że takie powinny być i koniec. Odwołania i inne i niestety odpuściłem bo mi nerwy siadły.

Od tamtej pory PZU omijam szerokim łukiem.

 

Ale zanim to zrobiłem to sobie odbiłem stracone pieniądze i nerwy. :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
A posiadam nie tylko prywatne autka ale też sporo w firmie :|

 

No u mnie w firmie też auta ubezpieczone w PZU ale tam nie patrzę na wysokość składki :-]

 

Wiolka mx_n, jeśli to nie tajemnica, to na ile wycenili 8-letnie A3 ?

 

hmm żeby Ci nie skłamać :o ok. 30 z tego co pamiętam

 

Wiolka mx_n, wrzucisz sobie w koszty ;)

 

no właśnie niestety ani złotóweczki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, jeśli to nie tajemnica, to na ile wycenili 8-letnie A3 ?

 

u mnie np. 9-letnie Toledo przy 30 % zniżek OC+AC+NW wyceniali na około 6 tys. zł tak samo inne ubezpieczalnie (ceny wahały się od 3400 do 9000 zł) w AXA jak narazie mam za 2500 zł. A auto na około 20000 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tak z ciekawości weszłam teraz na stronę ipolisa.pl i zrobiłam kalkulację składki :D

 

PZU: 3496 zł

Allianz 4057 zł

PZM: 5674 zł

 

Moje auto chyba jest jak wino :lol: Wiem, że to są przybliżone kwoty ale obawiam się, że dużych różnic między taka wyceną a u agenta nie będzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ubezpieczenia AC, wystarczy ZEDER i złodzieje uciekają w popłochu, doodatkowo "laseczka" na kierownicy i pedałach, piesek z kiwającą głowką na półce i kapelusz na desce rozdzielczej i nie ma mocnych na jakiekolwiek auto :evil::D:P Złodziej jak zobaczy takie atrybuty daje sobie spokój. :kox:

 

 

 

 

 

 

Naoglądalem się ostatnio TVN Turbo i takie głupoty piszę:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości weszłam teraz na stronę ipolisa.pl i zrobiłam kalkulację składki :D

 

PZU: 3496 zł

Allianz 4057 zł

PZM: 5674 zł

 

Ja też sprawdziłem :wallbash:

 

Compensa 9450zł

PTU 12680zł

Interrisk 14000zł

PZU 15000zł

Alianz 26000zł

 

Co wybrać :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

Coś nie tak to liczy :?:?:?:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Tak z ciekawości weszłam teraz na stronę ipolisa.pl i zrobiłam kalkulację składki :D

 

PZU: 3496 zł

Allianz 4057 zł

PZM: 5674 zł

 

Ja też sprawdziłem :wallbash:

 

Compensa 9450zł

PTU 12680zł

Interrisk 14000zł

PZU 15000zł

Alianz 26000zł

 

Co wybrać :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

Coś nie tak to liczy :?:?:?:dontknow:

 

Od razu mi lepiej :mrgreen:

 

Ja też bardzo bym chciała żeby ten kalkulator zawyżał składki ale to by było marketingowo bez sensu więc obawiam się, że może być tylko wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozostaje im laweta.

Wtedy laweciarza pogryzie piesek z kiwającą główką :mrgreen:

 

maestro00, śmieję się z tego bo ten człowiek na TVN-ie ciął ten wynalazek, piłował, podważał dźwignią, wreszcie wyrwał całą kolumnę. Nie miałem nigdy tego w ręku, nie znam nikogo, kto by to miał, także mój żart jest ironiczny bo przekaz na TVN-ie jest jak dla ostatniego cepa-idioty, który nie ma swojego rozumu. Sam pamiętam jak mój ojciec montował laseczkę na kierownicy i do pedałów aż nie zobaczył, ze wieniec można przeciąć a pedały upiłować. 8-):mrgreen:

 

dzinkins, najtaniej pakiet w przypadku BMW wychodzi w ASO. Bawaria na Czerniakowskiej oferuje Allianza i porównując do tego co jest na rynku tam zawsze bylo najtaniej. Pisże o ubezpieczeniu w wersji full, bez żadnych potrąceń, czy głupich oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, najtaniej pakiet w przypadku BMW wychodzi w ASO. Bawaria na Czerniakowskiej oferuje Allianza i porównując do tego co jest na rynku tam zawsze bylo najtaniej. Pisże o ubezpieczeniu w wersji full, bez żadnych potrąceń, czy głupich oszczędności.

 

Tak też robię w dwóch swoich BMW i naprawdę nieźle wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compensa 9450zł

PTU 12680zł

Interrisk 14000zł

PZU 15000zł

Alianz 26000zł

 

Co wybrać :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

bierz Compense, ja właśnie się przeniosłem do nich. Czy jestem zadowolony? Tak, bo najniższa składka, a i mam nadzieję, że nie będę musiał z ich usług poza tym korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.