Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie dość że zapaliła mi się kontrolka sondy lambda to jeszcze stronę forum mogłem odpalić dopiero dzisiaj w robocie :dontknow: , a na dodatek SV Autobahn był wczoraj do kupienia na forum :wallbash: . Pierwszy weekend marcowy to pasmo nieszczęść :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas opłacić AC+OC +NW, nie zła suma i dziura w portfelu.

 

Ale co by nie było tak tragicznie, jako ciekawostkę dodam, że żaden z ubezpieczycieli nie zaproponował mi lepszej opcji jak PZU, tak tak ... PZU. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas opłacić AC+OC +NW, nie zła suma i dziura w portfelu.

 

Ale co by nie było tak tragicznie, jako ciekawostkę dodam, że żaden z ubezpieczycieli nie zaproponował mi lepszej opcji jak PZU, tak tak ... PZU.

+1, PZU wyceniło mi auto na 2 tys. więcej niż konkurencja, a do zapłaty mam tylko 200zł więcej za cały pakiet niż u "tanich" ubezpieczycieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jodan, byłem w ciężkim szoku, kiedy u kolejnego "taniego" ubezpieczyciela dostałem sumę większą niż miał bym zapłacić w PZU. Liczyłem, że z sumy, którą muszę zapłacić w PZU, u "tanich" ubezpieczycieli urwę jeszcze ze 200-300 zł a tu masz..... mowa tu cały czas o komplecie ubezpieczenia. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ubezpieczałem auto i w Hestii wyszło 1200 zł więcej niż w Warcie, pomimo tego że to pierwsze TU dało mi 10% dodatkowej zniżki za to że już mam ubezpieczone dwa inne auta i mieszkanie. Co rok zniżka za bezszkodowość 10% większa a składki większe :shock:

paranoja jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
dzinkins, To sporo płacisz :) rozumiem że za wszystkie samochody tyle ?

 

eee no skoro za mojego paździora jeszcze dwa lata temu PZU życzyło sobie ponad 4000 (miał wtedy 8 lat :D ) to dzinkins musi odpowiednio więcej do kieszonki ubezpieczyciela wrzucać za piątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

A no właśnie- ja kupuję pakiet, bo niestety A3 to chodliwy towar :/ i może autko nie jest super exlusive ale na pewno jego zniknięcie mocno by moją kieszeń zdruzgotało gdyby chociaż części $$ nie udało się odzyskać dzięki AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, dużo masz zniżek ? Bo stawka jak na 8 letnie A3 jest kosmiczna :idea:

 

Hmm OC max a AC wykupuję od blisko 5 lat i miałam jedną likwidację szkody (wymiana szyby) więc też trochę tych "procentów" będzie ;)

 

W tym roku znowu ich zaatakuję i zobaczę co mi zaoferują. Ale w Warcie i Allianz podobne stawki- nawet trochę wyższe mi podawali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.