Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślałem, że nigdy nic nie napiszę w tym wątku, bo mnie raczej mało co wkurza, ale... obudziłem się dzisiaj z gorączką i powiększonymi węzłami chłonnymi na podbródku (jakiś głupi wirus) i to mnie wkurzyło! :wallbash::thumbdown: A taka piękna pogoda jest! :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nigdy nic nie napiszę w tym wątku, bo mnie raczej mało co wkurza, ale... obudziłem się dzisiaj z gorączką i powiększonymi węzłami chłonnymi na podbródku (jakiś głupi wirus) i to mnie wkurzyło! :wallbash::thumbdown: A taka piękna pogoda jest! :ad:

 

Witam w klubie :wallbash::wallbash::wallbash:

 

To samo :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś wkurzył mój pies. Cholera jedna okazała się szybsza od zamykającej się bramy, a że za mną znajduje się tylko las i pola to ganiałem głupka przez 30 min po najbliższym terenie :lol:

 

 

PS.

Koledzy dzinkins, red, Kto wam teraz o auta zadba :)

 

Dacie radę ja w sobotę z kaszlem i gorączką i tak pucowałem auto to Wy też dacie rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychu, Dzięki za dobrą radę. Zapraszam Cię i możesz mojego psa tresować i i tak tego dupka nic nie nauczysz tak jest rozpieszczony przez siostrę i mamę. To taki ich pupilek a ty potem lataj po polach i lasach :P

 

Jak ja bym zamykał bramę to może bym go załapał a tak sobie pobiegałem przez własne lenistwo bo nie chciało się wracać do bramy tylko trzeba było zamknąć ją z pilota.

 

A najlepsze to, że jeszcze od wielkich właścicielek dostałem opieprz delikatnie mówiąc, że mam się nauczyć bramę zamykać bo jeszcze coś się pieskowi by stało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychu, sąsiad trenował tak wszystkie swoje psy a ich trochę na podwórku miał, począwszy od wilka po dwa dogi i dwa psy myśliwskie - wszystkie na raz. Dyscyplina musiała być, ale był i czas na zabawy i normalną tresurę. A aby mieć dobrego psa trzeba mu poświęcać dużo czasu a nie tylko na siusiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzien ktory wolal bym jak najszybciej wymazac, najpierw bylem zmuszony do uspienia psa z powodu choroby a pozniej ide do auta po paczke a tam rozwalony zderzak, nosz qr$&@ ide na ochrone budynku i prosze o nagranie, to co zobaczylem wygladalo jak klasyczny fail z yt, auto stoi sobie spokojnie nagle wbija sie w nie auto bez kierowcy...bo po co reczny zaciagac :!: idiota wsiadl w auto i wyjechal z pod firmy, pech dla niego ze na parkingu jest 8 kamer... :evil::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.