Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

barteq161, ja widzę jeszcze nadzieję w odczulaniu, na które chodzę od 3 lat, mam nadzieję, że jeszcze ze 2 lata i będzie lepiej. Dodatkowy problem to początki nadciśnienia co jest kolejnym powodem zatykania się nosa :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteq161, ja widzę jeszcze nadzieję w odczulaniu, na które chodzę od 3 lat, mam nadzieję, że jeszcze ze 2 lata i będzie lepiej.

 

Odczulam się od 5 lat, co prawda latem mam spokój w porównaniu do tego, co było wcześniej, ale czasem mam nagłe ataki kataru, nie wiadomo od czego :o Na szczęście trwają tylko pół dnia i antyhistamina trochę pomaga :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się obudziłem na telefonie 2 nieodebrane połączenia :x nie musze chyba pisać od kogo :D

 

Najlepsi są Ci którzy dzwonią z zastrzeżonego. Kilka razy tak miałem, że czekałem na kuriera, nie zdążyłem odebrać i nie mogłem oddzwonić bo z zastrzeżonego numeru dzwonili. No i oczywiście musiałem przynajmniej do następnego dnia na towar czekać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są Ci którzy dzwonią z zastrzeżonego. Kilka razy tak miałem, że czekałem na kuriera, nie zdążyłem odebrać i nie mogłem oddzwonić bo z zastrzeżonego numeru dzwonili. No i oczywiście musiałem przynajmniej do następnego dnia na towar czekać :|

 

Na ogół wiadomo jakiej firmy kurier Cię odwiedzi. Dzwonisz do firmy kurierskiej, podajesz swój adres i łączą z kurierem ;) Przerabiałem ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz, ale to już kombinowanie i strata dodatkowego czasu. Zwłaszcza jak jednak nie wiesz jaka to firma i najpierw musisz zadzwonić do sprzedawcy np. żeby się dowiedzieć jaki to kurier a dopiero później do firmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lz, przy dokonywaniu płatności chyba widzisz za jakiego kuriera płacisz. W mailu też na ogół dostajesz info z numerem przesyłki. "Kombinowania" to ze 2 min może jest i nie trzeba czekać cały weekend na paczkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lz, przy dokonywaniu płatności chyba widzisz za jakiego kuriera płacisz.

 

To zależy co i gdzie zamawiasz ;)

 

W mailu też na ogół dostajesz info z numerem przesyłki.

 

Ostatnio coraz częściej ale jednak nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem z dziewczyną zawieść jej babcię do rodziny. Najpierw 2 dziury, łączenie starego i nowego asfaltu tzn 3cm przejście między nimi że aż zatrzymywałem się sprawdzić czy koła i zawias cały. Wracając wybiegł pies, odbiłem aby go nie potrącić bo już widziałem go 1m przed zderzakiem, też na pobocze wpadłem i w dziury. Na koniec aby jeszcze bardziej mnie wq.... z naprzeciwka tir cisnął i za nim auto, i jak to w czarnym scenariuszu z tira kamyk wielkości 3cm, prosto w szybę także mam ślad średnicy 2 cm i obok 2 rysy. Szyba do wymiany. Na dodatek przez 200km spaliła panda 16 litrów paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pojemnosci 1.1 to taki silniczek nie powinien spalac srednio wiecej jak 4 litry/100km.

Jeśli tak jest coś chyba z silnikiem nie tak bo zasysa paliwo jak makaron :/

Przepływomierz/termostat/wydech ?

 

16/200->8/100 jest jakimś absurdem, tyle spalają silniki 2.0 w aucie klasy sredniej.

 

P.S.

Jak na ironię, SZyBA do wymiany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.