Skocz do zawartości

Problem z pianownicą P.A + Karcher K 7.710


halli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Temat poruszany tutaj wiele razy.

Chcesz miec profesjonalną pianę - musi byc PA.

Tymi karcherowskimi to piany do cappuccino nie zrobisz ;)

btw. Jaką pianę masz ? pewnie tez karcherowska ?

To są produkty detailerskie http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... -wash.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już wiem... niestety wywaliłem kasę w błoto bo raczej mi nie zwrócą :/ powiedz mi jeszcze bo jestem na etapie zamawiania "Wybór bayonetu PLA/MOS plastik czy mosiądz ?

 

Dodane po 10 minutach 13 sekundach:

Zamówiłem z plastikowym. sądzę że tej pianownicy nie pożałuję dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Moderator

Podepne sie pod temat otóż zakupiłem ostatnio pianownice PA do mojego karchera 570 (stary ale daje rade) i piana leci tak jak na tym filmie

 

Tak jakby karcher nie podawał ciśnienia na pianownice dodam ze po podpieciu dyszy normalnej karcher normalnie podaje cisnienie.

Co moze być przyczyną tego że karcher w ogole nie podaje ciśnienia ? za mała dysza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chcę kupić myjkę Karcher K7 Premium (1.168-604.0) mam pianownicę PA (od PPUH WERA) którą używałem z myjką B&D. Trochę się obawiam że będą problemy z PA, czy rozwiercenie dyszy na 1,3mm załatwi problem z przerywaniem myjki oraz piany która przypomina mleko. Napisałem meila do  WERY ciekawe jaką dyszę zaproponują do K7...

 

Dostałem odpowiedź #Do modelu K 7 Premium dedykowana dysza to 1,4#

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podbijam temat... co może jeszcze być nie tak z K7+ PA że po rozwierceniu na 1,3mm myjka dalej przerywa nawet jeżeli w butelce jest tylko woda a na 1,4 nie ciągnie piany tylko przecieka na łączeniu z butelką. Popuściłem trochę węża 1/2 przy filtrze K7 i myjka nie przerywała. Na lancy/dyszy działa OK. Piana ADBL Yeti 100ml + 900 ml wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.