Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest, że jedni sprzedawcy mają droogo inni taniej. Ja np. zapłaciłem 35zł z wysyłką od partnera forum na all..

Mój jest made in Germany i naklejki po niemiecku. Sa jakies różnice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens pod sonaxa kłaść warstwę AG srp przy srebrnym kolorze ewentualnie jakies inne AIO np: politure sonaxa ( jest tania ) - chodzi o przykrycie delikatnych rysek i dodaje połysku chyba ze sam bsd zrobi to wystarczająco dobrze :o

Jest sens, ja dałem Carlack NSC i na to BSD. Po 3tyg.-ok.1tys km wyraźnie kropelkowanie słabe,więc umyłem i ponownie BSD. Efekt po NSC nadal się utrzymuje, a auto mniej się brudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote umylem auto (lakier nie jest niestety poki co nic "polerowany") w niedziele przelecialem go BSD, teraz jest troche zakurzony. Czy teraz moge znow bsd poleciec czy nie ma sensu?

 

aha - przelewacie BSD do czegos z innym spryskiwaczem czy oryginalny zdaje egzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu.

Zmyj wodą i osusz i będzie git.

 

Jak kropelkowanie osłabnie to wtedy ponów aplikację.

 

 

Ja kupuję w 5l bańkach bo bardziej się opłaca i przelewam do zwykłych butelek z atomizerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dyskusyjny .

GrzegorzLU w temacie o kropelkach co nieco pokazał a luq92 "FK 1000 przykryty Sonaxem: " juz tak fajnie nie wyglądało . Na tą chwile nie mam coliego(żeby zrobić test coli &sonax vs coli po aplikacji ) ale zdanie ma inne. To też zależny kto jak lubi i jak to widzi ;)

djtomas i o to tu chodzi , dla jednego kropla jest super dla drugiego w miarę.

Kiedyś mialem coli i sonax na aucie i stwierdziłem że sonax to coli w sprayu ale to tylko moje odczucie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kanapka z fk1000p i bsd jest świetna, bo ponieważ:

jest szklisty look z fk

są kropelki

jest odpychanie wody

 

(lakier śrebrny)

Ale przecież po FK też są kropelki i odpychanie wody, więc nie rozumiem zamysłu ?

Owszem, może nie takie jak po BSD ale po co odrazu paćkac na świeży wosk QD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
od razu BSD

 

Kwestia co to jest od razu. Jeżeli zetrzemy wosk, odłożymy fibre i zaczniemy psikać BSD to jak najbardziej może coś nie wyjść. Ale jeżeli minie te kilka godzin i wosk swoje odleży, to nie powinno być negatywnego wpływu.

 

GrzegorzLU w temacie o kropelkach co nieco pokazał a luq92 "FK 1000 przykryty Sonaxem: " juz tak fajnie nie wyglądało .

 

Porównaniu kropelkowanie na dwóch różnych autach, przy dwóch różnych sytuacjach nie ma najmniejszego sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu BSD

 

Porównaniu kropelkowanie na dwóch różnych autach, przy dwóch różnych sytuacjach nie ma najmniejszego sensu ;)

 

Dlatego trzeba sprawdzić najpierw jak będzie coli wyglądać. Jak będzie nie ciekawie to dopiero poprawiać sonax'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.