Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś jakieś porównanie z UQD od Megsa jeżeli chodzi o kwestie wizualne? Podbicie koloru i jego przyciemnienie?

 

Bo o trwałośc po przeczytaniu calego tematu nie ma co pytac:P megs slabiutko pod tym wzgledem...

Widać,że coś tam leży,ale ogromnego wrażenia na mnie nie zrobił.Pomocny przy osuszaniu.

 

Nie zrobił wrażenia SONAX czy UQD?:)

 

Bo dla mnie Megs wizualnie bajka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jakieś porównanie z UQD od Megsa jeżeli chodzi o kwestie wizualne? Podbicie koloru i jego przyciemnienie?

 

Bo o trwałośc po przeczytaniu calego tematu nie ma co pytac:P megs slabiutko pod tym wzgledem...

Widać,że coś tam leży,ale ogromnego wrażenia na mnie nie zrobił.Pomocny przy osuszaniu.

 

Nie zrobił wrażenia SONAX czy UQD?:)

 

Bo dla mnie Megs wizualnie bajka....

Meg's,Sonax też jeżeli chodzi o wygląd nie gniecie kul,już p40 robiła lepsze wrażenie.Jedyny QD,który zrobił na mnie wrażenie pod względem wizualnym to Field Glaze,ale ja tam mało używam QD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcat , heh , po ilości postów faktycznie i rejestracji na forum faktycznie nie jesteś częstym gościem :D , a co do dawania lania to tak jak powiedział JM63 wizualnie jest odwrotnie , przynajmniej u mnie Sonax vs. Duragloss ( Aquawax )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby całkiem zdechł po 3-4 dniach?

Z drugiej strony to myłem samochód na bezdotyku więc też nie ma cudów

 

Nie zdechł... po prostu umyj samochód :P i zobaczysz, że coś jeszcze siedzi... na pewno nie będzie to kropelkowe "wow" ale on nie poddaje się tak szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś topniejący śnieg ukazał przepiękne krople na całym samochodzie, a po aplikacji jestem ze 3 tygodnie w warunkach polowych. Trzyma jak nówka, ale tak jak wcześniej było wspomniane, na tyle jakby powoli się męczył, ale tam w tych warunkach jest więcej brudu niż czystego lakieru. Ale tam też bardzo fajnie kropelkuje :good:

Nie wiem co mnie podkusiło i nie strzeliłem foty :/:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby całkiem zdechł po 3-4 dniach?

Z drugiej strony to myłem samochód na bezdotyku więc też nie ma cudów

 

Nie zdechł... po prostu umyj samochód :P i zobaczysz, że coś jeszcze siedzi... na pewno nie będzie to kropelkowe "wow" ale on nie poddaje się tak szybko ;)

 

No właśnie to było tak, że miałem butelkę wody pod ręką i polałem jeden fragment zderzaka i woda zleciała jakby nigdy nic... Pojechałem na myjkę i mega efekt :shock:

Może niedotarłem go tam albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na całym aucie położyłem a raczej syn zapodał olbrzymie ilości naszego Sonaxa . Zeszło coś koło 250ml na całe Mondeo MK4 nie żałowałem :D zresztą nie lubię oszczędzać gdy mam 5 literków pod ręką .I teraz się zobaczy jak się to będzie trzymać na autku.

 

 

leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.