Skocz do zawartości

Znalezione w sieci... samochody


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 852
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podoba mi się nawet, bo nie ma zbędnych tuningów tylko zdrowa buda. Jestem ciekaw jak się tym jeździ bo z przodu piec ogromny a z tyłu nie ma nic, no chyba że worki z cementem ; D

 

Pasowałoby by jeszcze tylko odseparować dolot jakoś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne e30 :)

 

wytlumaczy mi tylko ktos mode na zakladanie oznaczen z wersji z malym silnikiem? bo dla mnie to niezrozumiale i traca wioska jak naklejanie m powerow...

Chodzi po prostu o łomot z nienacka,załóżmy stoi sobie na światłach to bmw i podjeżdża chłopaczek,dość sprawnym,a według jego opinii najszybszym samochodem na świecie jakim załóżmy jest Nissan 350Z,myśli sobie,że weźmie gościa z BMW na 100różnych sposobów,bo to tylko 316i,ale niestety zapalenie się zielonego światła weryfikuje fakty brutalnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne e30 :)

 

wytlumaczy mi tylko ktos mode na zakladanie oznaczen z wersji z malym silnikiem? bo dla mnie to niezrozumiale i traca wioska jak naklejanie m powerow...

Chodzi po prostu o łomot z nienacka,załóżmy stoi sobie na światłach to bmw i podjeżdża chłopaczek,dość sprawnym,a według jego opinii najszybszym samochodem na świecie jakim załóżmy jest Nissan 350Z,myśli sobie,że weźmie gościa z BMW na 100różnych sposobów,bo to tylko 316i,ale niestety zapalenie się zielonego światła weryfikuje fakty brutalnie :mrgreen:

 

hmm jakos mnie to nie przekonuje :) moze nie byc oznaczen i koles sie tez nie skapnie ze jest v12 pod maska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmm jakos mnie to nie przekonuje :) moze nie byc oznaczen i koles sie tez nie skapnie ze jest v12 pod maska :)

 

No mnie też nie przekonuje.

 

To tak jak napisałeś "wioska" i naiwność tego, kto tak robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że znam te E30 :-]

Temat z 2008-2010...Zrobił je "Ebi", jeden taki zapaleniec z Rudy Śl..

Zaczynał od swap'owania fiatów 126 na 900cm,benzyny 1,6 z golfa Mk2..a skończył na tym E30

Silnik V12 jest z E32, i był wyciągany z auta na automacie przez co jak go wsadzał w budę E30 była kaszana z elektryką.I nikt tego nie potrafił po włożeniu odpalić..ale w końcu ogarneli...

Znaczek 316 ori..bo w serii siedziało 1.6

Myślałem że go dalej trzyma u siebie,a nie wylądowało gdzieś pod Wieliczką..

Jeszcze wlepy jego na aucie są..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia oznaczeniami. Zastanawia mnie jak się tym jeździ. E30 jako nowe nie miało zbyt sztywnej karoserii, po 20 paru latach jest na pewno sporo gorzej. Tu wpakowane ciężkie V12, a nie ma nawet rozpórki, klatki itd... :o

Wydaje mi się, że od usztywnienia i wzmocnienia budy powinno się wszelakie mody zaczynać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.