Skocz do zawartości

Znalezione w sieci... samochody


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 852
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jarekcrx, w Rumunii podobne jeżdżenie jest na porządku dziennym, tam trochę taki dziki zachód.

Pamiętam jak na wakacje do Bułgarii jechałem własnie przez ten kraj cały, to była mega przygoda,cały czas trza być czujnym aby na innych na maxa uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie czesc z nich to pasjonaci, ale popisuwa kolesia z corvetty jest zenujaca :) z reszta ta sytuacja z porschakiem tez nie jest godna podziwu :) mnie tylko dziwi to ze wrzucili filmiki z polski jak przekraczaja predkosci dozwolone bo jak wiadomo polska policja lubi ogladac takie filmiki i pozniej mandaty wysylac :D

 

zazdroszcze trasy, ale zamiast powyglupiac sie w rumunii gdzie byla zajebista droga do zabawy i w miare pusta z dobra widocznoscia, to lepiej palic kapcia przy ruszaniu na granicy czy zapieprzac ponad 3 stowy na autostradzie :) ale widac ze wiekszosc jednak myslala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
popisuwa kolesia z corvetty jest zenujaca

eee... myślę że przesadzasz - żenujące to jest jak takie "popisy" odwalają kierowcy Golfów III GTI pod Lidlem - zimą ;)

 

mnie tylko dziwi to ze wrzucili filmiki z polski jak przekraczaja predkosci dozwolone bo jak wiadomo polska policja lubi ogladac takie filmiki i pozniej mandaty wysylac :D

oj :mrgreen: - myślę że mandaty nie spędzają właścicielom tych aut snu z powiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, :good:

 

Jak szofer ogarnia to zdecydowanie wolę widzieć lecącą bokiem Corvettę niż jakiegoś pizdusia, który ma taką furę, żeby się pokazać i zamula na prawym.

 

mandaty nie, ale pkt juz tak

Też mają to gdzieś. Jak ich złapią bez prawka to najwyżej zapłacą kilka stówek mandatu i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess, śmiejesz się ale ja jakiś tydzień temu miałem dokładnie to samo na aucie i kiedy skończył mi się w trasie płyn do spryskiwaczy to musiałem na poboczu robić dokładnie to samo co ten pan żeby otworzyć maskę bo przymarzła 1,5cm lodem z każdej strony. Jedyna różnica to, że ja waliłem ręką a nie gumowym młotkiem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, w sumie jest uaz z górą ze zwykłego golfa :)

 

ale... nawet jakby tak było, to co ? nie lubię narzekań co kto z jakiego auta zrobił - każdy ma swoją wizję na auto. Chociażby np barteKKK03 (chyba najbardziej ogarnięta osoba w temacie rallye w PL) miał rallye z wspawanym napisem volkswagen w tył auta - i co z tego :) Ważne jak ktoś dba o auto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.