Jump to content

Tapicer Poznan i okolice


grochu70

Recommended Posts

  • Administrator

Potwierdzam. Mam od chłopaków dwie kierownice i jestem zadowolony. Nie mam pojęcia jak robią tapicerkę. Kiedyś jeździłem do starszego Pana który miał zakład w Luboniu na ul. Śliwkowej. Mistrz świata. Wymieniał mi boczki skórzane w fotelach. Widziałem też jego robotę- kompletne tapicerki w autach. Trzeba by było się wybrać i zapytać o Pana.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

Polecam również Pana z Lubonia, o którym wspomniał Arekkaz.

Korzystałem z jego usług a znajomemu zmieniał tapicerkę materiałową na skórę. Z tego co mi wiadomo, korzystały z jego usług salony samochodowe w Poznaniu. Było to co prawda dość dawno i trzeba by było sprawdzić czy nadal funkcjonuje.

Link to comment
Share on other sites

Więc powiem tak.Ja jestem zadowolony z ich pracy..Formatki wymienione materiał ładnie oklejony-nic więcej mi nie potrzeba.Przy tym pani szefowa na prawdę sympatyczna i na pewno oddam tam jeszcze samochód-choćby na pranie całej tapicerki...Także polecam.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Koledzy którzy wypowiadali się wcześniej mowili o Tapicerstwo Samochodowe Chojnacki Tadeusz Traugutta 13a ? ponieważ mam do obszycia już zakupiony materiał na tylnia klape pokrywy i nie wiem jakiej firmie to oddać z okolic Poznania.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.