Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


Rekomendowane odpowiedzi

Bonthyc, ja używałem jej do szyb. Jak dla mnie wchłanianie wody tak żeby osuszać to na średnim poziomie. Droga nie jest więc możesz spróbować. Pamiętaj że waflem inaczej się suszy - wklepujesz nie przeciągasz po lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
60x50cm jak na taki wymiar to cena chyba OK

 

W tamtym tygodniu kupowałem je w Carrefour po 3,99zł, gratis mała 32x32cm była.

Według mojej wagi mają ok 250g/m do plastików może się nadadzą, ale na lakier ich nie położę :?

były tez 32x32 po niecałe 1,80zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z mikrofibr agd nadaje się do polerowania wosku lub do QD?

Chodzi mi o coś z firmy Stella (mam dojście tańsze niż w sklepie), ew. Jan Niezbedny, Gosia, ew jakieś marketowe (ale tu jest klops, bo nigdy nie ma stałej oferty, tylko od okazji do okazji, kupujesz i nie wiesz co to warte). Chce wiedzieć, bo nie zawsze mam profesjonalne fibry i na przykład w ta sobotę musiałem spasować bo wszystkie pobrudziłem, a tak to bym wyskoczył do sklepu i wuala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

te zolte fibry z pepco sa faktycznie calkiem spoko, a czy na chwile obecna mamy cos w supermarketach, tak jak tytułowa fibra do naczyn z tesco? :-]

ps takie zołte fibry, ale wieksze [50x70] mozna tez spotkac w ala marketach "wszystko po 5 pln" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, bardzo puszyste, miękkie mikrofibry z dość długim włosiem kupiłem po 4zł w Kik. Rewelacja do docierania wosku, bardzo delikatne. Jedyna wada - są jednostronne.

Jak już kolega wspominał.. Jak ktoś ma w pobliżu KIK'a to też polecam właśnie te fibry.Jedyne minusy to jak już wspominał jednostronne i dość małe bo 38x31cm..

Ale mega delikatnie..i to 4zł/szt.

Małe porównanie z popularnym niebieskim fluffy dryer'em ;)

rjxb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.