Skocz do zawartości

Audi Q5 & Harley-Davidson 105th Anniversary Road King


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arekkaz, mógłbyś napisać coś więcej na temat Tenzona, jaka wydajność, jak się pracuje, nanosi, poleruje, czasy pomiędzy poszczególnymi warstwami? Robiliście nim coś poza tym Audi? Z jakim produktem można to porównać? Tak z ciekawości pytam.

 

Praca swietna :good:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ja bym z chęcią podczas Waszych prac po prostu przysiadł na ławeczce i podpatrzył co nieco. Moglibyście swoje prace planować np. na stadionie :)

 

być może będziesz miał taką możliwość :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Hejka. Tenzona nakladalem tylko ja ale ciezko mi powiedziec duzo na jego temat. Sa to 4 srodki nr1 jest najbardziej hydrofobowy ale o niskiej trwalosci, czworeczka ma byc odwrotna.Nakladajac rozne konfiguracje na siebie otrzymujesz efekt dla ciebie najlepszy. Takie info dostalismy od producenta niestet6 w praktyce nie dalismy rady tego sprawdzic bo zalecany czas schniecia warstwy aby uzyskac pozadanuy efekt to kilka godzin. Nalozylem wiec na pol maski tenzon2, na druga czesc czworke i po kilkunastu minutach dotarcie(z czworka bylo ciezko) i kropelki. Nie bylo czasu czekac kilka godzin wiec zostalo to zmyte i nalozony dodo blue velvet pro. Jezeli jest ktos chetny to moge rozlac to co mam i podeslac do zrobienia testu na forum. 3osoby ktore by chcialy prosze napisac tu w temacie a dane do wysylki na priv. Dzieki za spotkanie.

P.s. evo no ale, ale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Mamy sponsorów!!!

Michał mnie, ja Piotra, Piotr Michala i tak jakoś się kręci.

Przy tym projekcie właściciel kupił nam żarcie.

Przy następnym niestety się nie uda.

 

Piotrek zła nowina .

Potencjalne dwa projekty szykuje w Poznaniu i jego okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to podziwiam..., że oprócz życia prywatnego czas na zabawę nie zarobkowo w detailing z takim rozmachem tym bardziej, że środki 10zł nie kosztują.. ;) a właściciel widząc efekt tak sam od siebie nic nie dał? bo mnie sumienie by gryzło, że cały dzień pracy i to za darmo :shock: a auto wyszło jak z salonu. Pasje, hobby rozumiem ale na taką skale to już nie za bardzo :P chyba, że planujecie otworzyć studio detailingu i jako reklamę dotychczasowe projekty to wtedy fajny pomysł... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.