Skocz do zawartości

Audi Q5 & Harley-Davidson 105th Anniversary Road King


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Robota profes,praca ekipą to świetna sprawa ;)

No,ale jak obrabiane jest q5 to jakoś nie czuje mistycyzmu przedsięwzięcia :dontknow:

Sam Harley jak najbardziej,jakiś klasyczek,przydałby się Wam 8-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież jest wyjaśnione na samym początku, że jechaliśmy robić AMG..

Na miejscu okazało się, że niestety go nie ma to co mieliśmy powiedzieć?

Przepraszamy przejechaliście się 300 km po to żeby się tylko przejechać, sorki ale nie robimy, do zobaczenia następnym razem?? i kto by przyjechał?

 

Na miejscu było Q5 i motorówka (fajna ale nie na jeden dzień) więc padło na Q5

Zresztą nawet gdyby to był jeszcze większy populares to i tak by został zrobiony...

Chodziło o dobrą zabawę połączoną z naszym hobby w większej grupie ludzi czującej ten sam klimat.

Zabawa była przednia, audi i haruś zyskały blask ;) na naszych twarzach były uśmiechy...

 

 

Miał być FUN był FUN - to było głównym założeniem projektu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnione na samym początku

Mea culpa,trochę wczorajszym...

Na miejscu okazało się, że niestety go nie ma

To też jak dla mnie pokazuje trochę podejście do tematu...

No,ale najważniejsze,że się udało i wszyscy zadowoleni 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie jest najważniejsze co robiliśmy. Ważny jest zapał, atmosfera itd...

Nawet gdyby na miejscu stał srebrny focus też byśmy go zrobili dobrze się przy tym bawiąc. Na szczęście nie mamy u siebie i nie zapraszamy maruderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się ogląda Waszą relację, Wasze relacje na dobry początek smutnego dnia :good: Jesstem ciekaw reakcji właściciela. Pewnie był zdziwiony jak zobaczył kilku jegomościów "masujących" kilka godzin auto. Warunki do pracy też bardzo przyjemne.

 

Gratuluję profesjonalnego podejścia do każdego elementu tej relacji :good: Czekam na następne projekty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem normalnie nazywa się to NON PROFIT ;)

Dzięki temu np. możesz powyższą i inne nasze relację w ogóle oglądać w tym dziale...

Wbrew pozorom projekt non profit wymaga dużo większego zaangażowania,wysiłku i poświęcenia niż projekty płatne... ale z drugiej strony przynosi też mega satysfakcję i pozwala uciec od stresów dnia powszedniego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę,że moja odpowiedź została źle odebrana.

Chodzi mi tu bardziej o podejście właściciela,umówiliście się na CLSa,nie ma ,ale możecie sobie podziałać,przy tym...Dobrze,że był samochód i nie zaproponował sprzątanie domu...

Po prostu robienie komuś kogo stać czegoś non-profit,IMO prowadzi właśnie do lekko olewczego podejścia,już lepiej się zebrać i ogarnąć sąsiadce zapuszczonego dajmy focusa.

Założenia macie jak najbardziej słuszne,zdjęcia i praca spoko,ale prawdzie trzeba spojrzeć w oczy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze prace zawsze trzymają poziom więc nie będzie ochów i achów.

Tak sobie na spokojnie myślę że właściciel chyba na końcu trochę żałował że jednak nie zrobiliście AMG, dało się to odczuć , może napiszcie jak odbierają to ludzie już po pracy, komercyjne projekty wiadomo, a Wasza praca z jakim się spotyka podejściem ?

I jeszcze jedno małe pytanko - co to za BP niebieski i czerwony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
gdzie można kupić taką przedłużkę, czy ona ma jakąś fachową nazwę?

Swego czasu któryś z forumowiczów takie przedłużki oferował.

 

Bardzo fajnie się ogląda Waszą relację, Wasze relacje na dobry początek smutnego dnia :good: Jesstem ciekaw reakcji właściciela. Pewnie był zdziwiony jak zobaczył kilku jegomościów "masujących" kilka godzin auto. Warunki do pracy też bardzo przyjemne.

 

Gratuluję profesjonalnego podejścia do każdego elementu tej relacji :good: Czekam na następne projekty ;)

 

Super relacja, profi zdjęcia no i najważniejsze to przyjemność i fun płynącą z zabawy.. :good: A tego widać że Wam nie brakuje :) I oczywiście praca z taką ekipą to sama przyjemność.

 

Widzę Panowie, że rozumiecie charakter naszych spotkań.

Nasze motto to "połączyła nas pasja". Nie jest ważne, że załatwiałem coś 3 miesiące i tydzień przed dostaję sms "Panowie sorry,prezes się rozmyślił", nie jest ważne, że trzy dni przed akcją kradną samochód marzeń, nie ważne jest zwykłe czarne audi. Chciałbym móc zaprosić pesymistów na jedną z naszych akcji.

Zapewniam, że zrozumielibyście o co tak naprawdę chodzi i gdzie tu jest haczyk.

 

Właśnie mija rok jak zrodził się pomysł zrobienia czegoś wielkiego.Wraz z Michałem założyliśmy grupę. Nie było łatwo. Zaczęło się samymi niepowodzeniami ale dzięki naszemu uporowi Udało się zrealizować projekty marzeń. Dzięki zapałowi, pasji i szaleństwu jakie ma każdy z nas osiągnęliśmy coś o czym dotychczas mogliśmy tylko pomarzyć.

Przez ten rok poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi-pasjonatów.

Poznaliśmy elitę polskiego lotnictwa.

Ja dzięki zespołowi zrealizowałem jedno z moich największych marzeń.

Jesteście w stanie wyobrazić sobie jak czuliśmy się po słowach kapitana Jerzego Makuli?

 

 

Życzę Wam pracy z tak fantastycznymi ludźmi. Ja mam to szczęście.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo :)

 

..i cześć pracy, chociaż jeśli potrafię czytać ze zrozumieniem to to nie jest praca, tylko czysta przyjemność :)

Rozumiem w pełni ten przypadek kiedy efekt ma zadowalać Ciebie, a nie przede wszystkim kogoś.

Jeśli towarzyszy temu dobre podejście, zaangażowanie i warsztat to mogą powstać rzeczy wielkie.

 

Nie przestawajcie iść do przodu :):ad::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście swoje prace planować np. na stadionie

 

Wszystko w swoim czasie ;):D

 

To ja dziękuje za spotkanie, nowe znajomości, pogodę na zamówienie 8-)

A przede wszystkim za miłą atmosferę :good: ...i za to, że człowiek nauczył się czegoś nowego :-]

 

...oby do wiosny, na jakiś nowy temacik :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.