Skocz do zawartości

Spotkanko przy Megance i Polo w Tychach


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

28.11.2009r. zrobiliśmy sobie takie nieformalne kameralne spotkanko (ja, nOx, Turzol, Szeryf) przy strasznie zaniedbanej Megance, i Polo od Turzola.

 

Oczywiście zamiarem było przygotowanie Megane i odnowienie jej lakieru, niestety, jak to bywa, zamiast robić, wszyscy gadali, a ja ich zaganiałem do roboty. :evil:

W międzyczasie była wizyta w naleśnikarni (de facto właściciel posiada Jeepa Cheroke Limited w kolorze czarnym z 1993 r., więc za 2 tygodnie to auto pojawia się na tapecie, a jego partnerka ma Clio w granacie, więc też będzie zabawa). ;)

Jak to na spotkaniach bywa, rozmowy dotyczyły sprzętu, chemi.

Było wesoło, miło, sympatycznie.

 

Wrzucam kilka fotek strikte spotkaniowych (inne, odnośnie samochodów są w temacie pokarz swój blask).

 

515513895e65cfdcm.jpg a1b9008d4af8e98am.jpg f7c5b877f2e280c0m.jpg 9ec1ff1364cee519m.jpg aac8e5115a550ccbm.jpg 1048cc0048b30285m.jpg 307360ec44b72963m.jpg dbdf89f4708f0707m.jpg 641776aaec5fc91cm.jpg 0b9753cd148acd5dm.jpg b8d2c60e00ad770fm.jpg a7707f76ea0546b9m.jpg 27af0a44da597a06m.jpg e01ce74c6c8dde5fm.jpg 9fd7427e00b310c9m.jpg 42f936e55f4a964em.jpg 6efc6f78c37c098fm.jpg 58b412762d0d27d2m.jpg b620dedff8ce430am.jpg 8182597be706b7e9m.jpg b8fb7ef573963411m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To i ja coś od siebie dodam , Miło było się spotkac pogadac wymienić doświadczenia :) przy okazji zrobić jakies auto :) na przyszłość zapowiadaja się coraz ciekawsze auta :)

 

Meganka została zrobiona następująco Polerowały 3 maszyny na przeróżnych gąbkach i pastach od APP , Sonusa , Menzerne Deoxa sporo tego ;)

 

Na tak obrobioną powierzchnie poszedł AIO Nielsena a znów na niego różne woski :)

 

Miedzy innymi Colli 476 ; colli 915 , Dodo Juice Super Natural ...

 

Dla potwierdzenia parę fotek :)

 

 

68738156.jpg

 

81177865.jpg

 

27805154.jpg

 

Przepiękne Polo :)

 

48239018.jpg

 

87610055.jpg

 

55501830.jpg

 

64478840.jpg

 

62322863.jpg

 

No i dwa okazy które czekaja na kolejne spotkania :D

 

42066914.jpg

 

57214463.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplecze piękne :-]

 

Uwierz mi że polerka nie miała na sobie grama piasku podobnie jak butelka :)

 

Niezależnie od piasku, lepiej nie kłaść na na lakierze nic oprócz fibry. Spód butelki ma często ostre spojenie. Kładąc i podnosząc rysuje się lakier.

 

To jakaś nowa firma Silesia Detailer's ? ...i właściwie co tam robi apostrof :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spoiler, to akurat do malowania jest, więc sie o niego nie martwimy, tak naprawde wogóle nas nie interesował. :D

 

A komarek sobie stoi i czeka, nie wiadomo na co.

 

WashClub, to niestety nie jest żadna firma, ale mimo wszystko chętnie byśmy Cię zobaczyli w sobotę 12.12.2009r., znów takie kameralne spotkanie. ;)

 

Metys, jak już wiele razy pisałem, i pisac będę, aż mi się znudzi i sam się zajmę tym tematem, to to zielone z pootwieranymi maskami stoi i czeka na CIEBIE. :evil:

 

A swoją droga nOx, czemu nikt nie zrobił zdjęcia Spidera :?::?::?:

 

12.12.2009r. Na pewno będzie Megane Part II, oraz prawdopodobnie Jeep Cherokee 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkupienie sie jest bardzo proste.

Nalezy się umówić, zadeklarować swoją obecność i wpadać.

Oczywiście, posiłek (dzięki, że w Mikołowie mamy fajna naleśnikarnie...) na własny koszt, ale jedziemy wszyscy.

 

Łukasz, dla Ciebie zawsze :!:

 

Myślę, że czarny MB nie będzie dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem.

 

Generalnie jest tak, że ja na czas naszego pobytu, mogę wyjechać starociami i wtedy sa stanowiska na 3 samochody do roboty.

 

Jak już pisałem, podczas tego zlotu w ruch szły 3 maszyny (Rupes, Festool125 i moja DA), ogrzewanie jest, temperatura elektronicznie utrzymywana na poziomie 20 stopni.

Jedzenie jak pisałem wyżej, że jedziemy sobie do miasteczka obok na super naleśniki, gość też ma super sałatki, gdyby ktoś wolał coś innego (http://www.podbelkami.pl tam można menu zobaczyć).

 

Niestety, ilość miejsc na spotkaniu ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu, licze na to, że mnie kiedys odwiedzisz.

 

A co do pracy, no to jedynie co moge życzyć, by ilość pracy równała się ilości płatności w terminie, gdyż w dzisiejszych czasach kryzysu z tym jest różnie.

 

[ Dodano: 1 Grudzień 2009, 14:52 ]

Właśnie sie dowiedziałem, że kolega z Megane zachorował. Objaw choroby: wyczyścił wnętrze auta... I ciągle patrzy w deszczu na kropelkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do podziękowań za udane i spotkanie w zacnym gronie, możliwość przetestowania kilku preparatów i wypróbowanie maszyn DA.

Bardzo spodobał mi się Festool RO125 - imho bardzo dobra maszyna, cicha, mocna i bardzo poręczna. Bardzo udana jest kombinacja padów Sholla i past Menzerny.

Powoli przekonuje się do zakupu tej maszynki, chociażby ze względu na możliwości DA - łatwe nakładanie cleanerów, odżywek itp.

 

 

Dzięki też za świetne fotki, moja Polówka jeszcze nie wyglądała tak dobrze na żadnym zdjęciu :)

 

BTW nOx Bardzo dobra ta odżywka do skóry :) Sealant na masce też póki co sprawdza się znakomicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
nOx, ze góra maszyny na lakierze i ze butelka stoi na spoilerze! przecież wcześniej mogła stać na podłodze i złapać jakieś paprochy. ja nigdy nic oprócz mikrofibry nie kładę na auto!

 

taaa albo ktos przeszedl i pociagnal noga kabel .... oprocz porysowanej maski jeszcze maszynka w czesciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.