Skocz do zawartości

Angelwax Superior Automotive Shampoo


GracjanS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Dzięki uprzejmości MrCleanera, mogłem przetestować nowość na rynku jeśli chodzi o szampony a mianowicie – Angelwax Superior Automotive Shampoo.

 

Kilka słów o samym szamponie…

 

„Angelwax Superior Automotive Shampoo został opracowany specjalnie aby zaoferować wyjątkowy, najwyższej jakości szampon samochodowy wszystkim tym, którzy szukają dla swoich pojazdów tylko najlepszych produktów, wyprodukowanych z wysokiej jakości surowców. W przeciwieństwie do oferowanych przez wiele marek, tak zwanych "szamponów" oferuje on wszystkie cechy szamponów, a nie detergentów.

 

Angelwax Superior Automotive Shampoo jest gęstym i wysoko skoncentrowanym szamponem samochodowym o wspaniałym zapachu, zaprojektowanym tak aby pozostawiać umyty pojazd czystym i bez żadnych smug. Wystarczy niewielka ilość Angelwax Superior Automotive Shampoo do stworzenia bogatej piany czyniąc go super produktem idealnym dla każdego detailera.

 

Neutralne pH (7) sprawia, że Superior Automotive Shampoo jest całkowicie bezpieczny dla wosków i innych zabezpieczeń lakieru, a także dla bardzo delikatnej skóry dłoni .

 

Wystarczy dodać dwie lub trzy małe nakrętki z szamponem do wiadra i wypełnić wodą tworząc gotową do mycia mieszankę ze wspaniałą, obfitą pianą. Angelwax Superior Automotive Shampoo może być także stosowany w pianownicy ręcznej oraz ciśnieniowej.”

 

Jako obiekt testowy posłużyło moje auto... Ostatnio ręcznie myty 31.10.2012r., od tego czasu jakiś bezdotyk no i test piany Angelwax FastFoam….

 

Tak auto wygląda przed przystąpieniem do mycia… Tym razem żadnego prewasha nie będzie, opłukałem tylko wodą….

 

AWLUO.jpg

 

RsRF4.jpg

 

kG0r8.jpg

 

EDFnv.jpg

 

HZto4.jpg

 

mmF3W.jpg

 

zx9up.jpg

 

Według etykiety rozcieńczenie może wynosić 1:1000 ( 10ml/10l wody)… Ja jednak postanowiłem wlać 25ml/12l wody… efekt ?

 

MMpJd.jpg

 

7Zo3v.jpg

 

pCnGC.jpg

 

No to przystępujemy do mycia…

 

xysG8.jpg

 

bbVAt.jpg

 

Po opłukaniu…

 

TtUAZ.jpg

 

cQP3g.jpg

 

kLHhE.jpg

 

TSlPs.jpg

 

24Cp4.jpg

 

nAxEa.jpg

 

dxZ97.jpg

 

FYYzE.jpg

 

Po wytarciu do sucha…

 

ii03A.jpg

 

ZJdSN.jpg

 

uNIt2.jpg

 

IVNp2.jpg

 

rJoHz.jpg

 

Efekt ? Moim zdaniem bardzo fajny , bez problemu domyło cały brud a i samo mycie tym szamponem bardzo przyjemne i łatwe… Nie zasycha szybko a przyjemny owocowy? ( nie jestem dobry w określaniu zapachu ) zapach - umila mycie

 

Polecam i na pewno przy okazji najbliższych zakupów, ten szampon wyląduje w moim arsenale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Kolor i konsystencja z tego co widać na fotkach łudząco podobna do Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner

 

Angelwax Superior Automotive Shampoo jest dużo gęstszy i ma bardziej żółty kolor. Zapach też z zupełnie innej bajki (o koncentracji nie wspominając).

 

 

 

Dzięki Gracjan za test :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor
Miałeś może lusso ?

niestety nie,chcesz mnie uświadomić jak niewiele próbowałem wiem o tym ;) co nie zmienia faktu że parę szamponów używałem(nie liczę tych marketowych za 3 zł :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.