Skocz do zawartości

Chip tuning multijet


lesniczy3

Rekomendowane odpowiedzi

Max co możesz wycisnąć to 158KM i to będzie bezpieczna wartość.

Można więcej,ale to już dymi mimo DPFu :D

Osobiście jestem zdania,że gdy jest możliwość to lepiej robić modyfikację tak jak ja mam,czyli moc na żądanie,to można dać trochę więcej jak standard.Po prostu mocy nie ma cały czas,a używam tylko jak już olej jest zdrowo rozgrzany i to też z reguły tylko przy przyspieszaniu kiedy stwierdzam,że trochę się śpieszy.

No i nie ma problemu,że gdy wsiądzie za kółko osoba mniej wprawiona, sfajczy sprzęgło itp.

I zdrowo i mocno 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max co możesz wycisnąć to 158KM i to będzie bezpieczna wartość.

Można więcej,ale to już dymi mimo DPFu :D

Osobiście jestem zdania,że gdy jest możliwość to lepiej robić modyfikację tak jak ja mam,czyli na żądanie.,to można dać trochę więcej jak standard.Po prostu mocy nie ma cały czas,a używam tylko jak już olej jest zdrowo rozgrzany i to też z reguły tylko przy przyspieszaniu kiedy stwierdzam,że trochę się śpieszy.

I zdrowo i mocno 8-)

 

Pewnie że można więcej, ale to już bezpiecznie niekoniecznie jest ;)

A mojego silnika można i 200KM wyciągnąć.... tylko po co ? Nie chodzi o to, żeby zaraz się rozsypał.

 

Na żądanie.... ja tam wolę jak mi ekspert powie ( a Marcin z Cinsoftu zdecydowanie takim człowiekiem jest ), co należy robić a czego robić absolutnie nie wolno :))

 

 

P.S http://www.aukcjoner.pl/hosting/edit/10975230/?tab=3 mój wykresik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę jak mi ekspert powie

Przyznam to jest ok,jak masz swoją i tylko swoją pszczółkę,której kierownicy nie oddajesz nikomu ;)

Też nie jestem zwolennikiem żyłowania na maxa,ale mam te 158KM/355Nm i żadnych wyrzutów sumienia przy korzystaniu z mocy :-]

Tak to wygląda u mnie,jak widzicie temperatury fest i trochę limitery się odezwały ;)

Miał być koks bez dymu,bo DPF wciąż urzęduje i ma się nie najgorzej :D

ccf2011021300000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojego silnika można i 200KM wyciągnąć.... tylko po co ? Nie chodzi o to, żeby zaraz się rozsypał.

 

220KM nawet ;P Do tylu wtryskiwacze są wydajne :D

 

A co do wtrysku.... potrzebuję używkę w dobrym stanie o numerze 0445110243 :)

Gdyby ktoś miał.... pewną !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karmal, http://forum.vectraklub.pl/index.php/to ... yskiwacza/

 

Praktycznie ten sam silnik, więc może i usterka taka sama? 8-)

 

Dzięki ale u mnie wszystko połączenia są OK.

Ostatnio dałem wszystkie wtryski do przeczyszczenia bo bella dość mocno sobie kopciła....

teraz nie kopci ale 4ty wtrysk dalej leje.... muszę kupić używkę w dobrym stanie bo na nowy - yhm no to nie bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.