Skocz do zawartości

FSO POLONEZ 1500


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie na spokojnie tą relację delektując się tymi zdjęciami i jestem pełen podziwu. Podziwiam Cie za ilość włożonej pracy i za umiejętności. Według mnie to jedna z najlepszych prac tutaj na forum. Temat ten powinien zostać przyklejony na górze, dla mnie to nowy wyznacznik "pucowania" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ona działa w ogole skoro nie jest przyczepiona do karoserii?

 

A dlaczego ma nie działać?

 

Może przesadziłem, że nie działa ale napewno nie zbiera tak jak powinna to robić przy montażu na dachu, ktory poprawia ściąganie fal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz! Co ty wyrabiasz tam, nie spodziewał bym się tego po tobie! ;)

Żartuje, pisze dopiero dziś bo wczoraj padł mi komp z wciskania f5.

Dobra robota, mega dłubanina ale robi to wrażenie.

Co do lakieru, czyli tego co lubie najbardziej.. była wojna z nim ostra, bardzo specyficzny, twardy jak kamień!

Co to pisać.. good job.

Noo i oczywiście gdyby nie pomoc "różnych ludzi" nic by z tego nie było ;):P

 

Too co kiedy następny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przesadziłem, że nie działa ale napewno nie zbiera tak jak powinna to robić przy montażu na dachu, ktory poprawia ściąganie fal.

 

Fakt jeśli dach działa jako przeciwwaga to może to wspomóc odbiór, ale może też popsuć przy złym zestrojeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borewicz by się nie powstydził takim jeździć :-] .

 

Super relacja .

Jak dla mnie to wolę patrzyć na taką relacje poldka niż na Astona Martina czy tam innych mega wypasionych fur.

To jest prawdziwy detailing .Szacun :)

 

Dokładnie tak!!!! Wyciągnąć taki efekt z takiego samochodu to jest prawdziwa sztuka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko coś tu piszę więcej czytam, ale nie mogłem się powstrzymać.

Świetna robota i chwała Ci za to że nie próbowałeś odkręcać kloszy tylnych lamp i przednich pozycyjnych/kierunkowskazów. Te wkręty z plastikowymi główkami nadgryzione zębem czasu na 100% by popękały a znalezienie oryginałów dziś graniczy z cudem. Swoją drogą aby zachować takie detale to bał bym się wymienić żarówkę w tym klasyku. No i radio safari + bat z włókna szklanego+ nagłośnienie z tylnej półki - jak ktoś to cudo uchował tyle lat?!

To jest bomba nie relacja powinno się utworzyć miejsce PSB Klasyki i to jest nr 1 na długie miesiące jak nie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby zakończyć samochód na zadowalającym mnie poziomie potrzeba jeszcze z 100 godz

Szkoda, że właściciel nie jest takim ''Wodzem'' :D Założony cel wykonany, ale do roboty jeszcze sporo. Przy takim rodzynku warto poświęcić jeszcze trochę czasu. Auto niestety nie Twoje... :/

... a i poziom relacji trzeba rozsądnie stopniować. :-]:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiażdżyłeś tą relacją. :good::good:

 

Naprawdę wielki respekt dla Ciebie za kawał solidnej roboty.

 

Bo tak naprawdę fajnie to wygląda w PSB jak już jest wszystko skończone i poukładane na fotkach. Ale ile wysiłku to kosztuje to wiedzą tylko osoby, które przejdą przez taka drogę :)

 

Naprawdę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu że tłumy ludzi przed komputerami będą się tak radować na widok Poloneza.

 

Fajna robota dzinkins. :good: i dzięki za wycieczkę sentymentalną - chociaż brakuje mi tu na fotelach miskowatych nakładek z długim włosiem ;) albo chociaż drewnianych koralików depilujących owłosienie na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.