Skocz do zawartości

FSO POLONEZ 1500


Rekomendowane odpowiedzi

dzinkins strasznie zazdroszczę tobie i tym kolegom, którzy mają czas na takie zabawy i siedzą "w temacie". piękna robota :good: .

 

nie macie wrażenia, że po robocie ten samochód spoważniał, dla mnie paradoksalnie się postarzał w tym dobrym znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Praca mega...

jednak mnie jedna rzecz razi - co za kretyn wrzuca takie rzeczy na wykop? To normalne, że dla tych ludzi to są pieniądze wywalone w błoto i stracony czas. Mi jednak odpowiada to, że to hobby niszowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli przyjąć że wykop ma być miejscem do dzielenia się ciekawostkami z wszelkich dziedzin życia, to takie relacje moim zdaniem się jak najbardziej łapią pod tą pojęcie, zwłaszcza dla przeciętnego zjadacza chleba. Więc nie określałbym mianem idiotów tych którzy wrzucają, tylko tych którzy komentują na takim poziomie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, z jednej strony masz rację, z drugiej jednak to już chyba trzecia relacja, która tam ląduje - komentarze ciągle takie same - żałosne.

 

auto umyli a tu się okazało, że to maluch...

 

szampon z woskiem w promocji w Carrefourze był po 1.99zł za litr

 

Wszystko jest fajnie ale do pierwszego deszczu...

 

Żałosne.

 

i tak pod każdym linkiem od KA :cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze to tylko siermiężny "trapez"

 

Dokładnie :good: Moi Rodzice w 1985r wozili małego Grubego tym...

 

bmw_m5_e28_2.jpg

 

Fajnie było popatrzeć z politowaniem na Maluchy, Duże Fiaty i czasem na Polonezy "prywaciarzy" :D

Do dziś jak widzę Poloneza i serial 07 zgłoś się, to mnie telepie...

 

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wykonanej pracy zostało powiedziane już chyba wszystko, mogę jedynie dołączyć się do gratulacji ;)

Naprawdę świetna robota.

 

... a jeśli chodzi o auto - jechałem kiedyś polonezem i nic w tym aucie mi się nie podobało.

 

O tej limuzynie śnili nasi rodzice

No nie wiem, mój ojciec w latach '80 raczej nie zamieniłby swojej W126 500SE na poldolota :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podpis "MASTER" pod Twoim nickiem jest wręcz w idealnym miejscu...

 

Rewelacja! Wszystkim znajomym pokazuje tą Relacje (TAK, duża litera jest wskazana), pokazując co kiedyś chciałbym osiągnąć.

 

Daj znać jak z reakcją właściciela :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka po polerce naprawdę - jedynie o co można się przyczepić to brak zdjętych paneli bocznych by wtrysnąć wosk do profili zamkniętych i tak samo w profile zamknięte (zajęłoby to 4h więcej - kosztowałoby niewiele więcej) - a bitex.... bitex jaki jest/był to był, ale nalany obficie jak widać konserwuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie o co można się przyczepić to brak zdjętych paneli bocznych by wtrysnąć wosk do profili zamkniętych i tak samo w profile zamknięte (zajęłoby to 4h więcej - kosztowałoby niewiele więcej)

 

hmmkot Myślę ,że komentarz tego typu na temat tej pracy jest co najmniej nie na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282 - nie umniejszam w żadnym wypadku włożonej pracy i efektu jaki ona przyniosła (a jak napisałem rewelacja), po prostu chciałem zwrócić fakt, na potrzebę konserwacji (głównie drzwi), którą można wykonać dodatkowo (skoro już). Oryginalna konserwacja bądź co bądź została usunięta - bez niej, wyglądającej jak wyglądającej na łączeniach blach na drzwiach pewnie by żaden kosmetyk nie pomógł oprócz fosolu. Trzeba pamiętać, że to jednak klasyk, który jeździ u nas po drogach a nie stoi w salonie - w świecie idealnym woski kładzione w szczeliny drzwi wypierałby wodę, a jego ubytki byłby regularnie uzupełniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, z jednej strony masz rację, z drugiej jednak to już chyba trzecia relacja, która tam ląduje - komentarze ciągle takie same - żałosne.

 

szampon z woskiem w promocji w Carrefourze był po 1.99zł za litr

 

i tak pod każdym linkiem od KA :cry::cry:

 

Kurczę, o tym szamponiku to ja kiedyś dla jaj, na tym forum wrzuciłem fotę :mrgreen:

A tamci myslą, że my tym myjemy? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.