Skocz do zawartości

Leszno


MM.MM

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś z Leszna, chodzi mi o Jette GLI mkIV jesli ktoś zna to proszę o info na temat tego samochodu. Byla chwilę temu na allegro ale mi znikla.

 

[ Dodano: 24 Wrzesień 2012, 23:48 ]

m.allegro.pl/przedmiot,jetta-gli-mk-iv-jedyna-taka-,2623918690.html

 

Prosil bym o nie kasowanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetta jeździ niejaki Darek.

Znane auto w okolicy.

Oglądałem je zaraz jak je kupił, bo miał jeszcze na sprzedaż mk3 GTI.

Generalnie auto jak to auto ze Stanów. Niski przebieg, ale jak dla mnie troche przystanek. Nie pamiętam do czego, ale pamiętam, że czepiałem się wielu rzeczy. Technicznie pewnie nienajgorzej. Ale najważniejszy jest lans oraz zawór HKS. ;)

Imho za 32 tys możesz sobie kupić o wiele fajniejsze auto.

 

Tzn ja nie mówię, że auto jest brzydkie. Pamięam właśnie, że miało te 36 czy 39 tys jak je oglądałem i on się jarał, że taki niski przebieg, że jeden własciciel. Na aucie było widac odcienie i niespasowane blachy. Przebieg mało wiarygodny lub mocno zniszczony plus ultra strzał. Czy szpachel to już nie pamiętam, bo nie chciałbym skłamać.

Sprawdź VIN w Carfaxie.

 

http://allegro.pl/jetta-gli-mk-iv-jedyn ... 18690.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, dzięki coś tam jest, była bita... :/

 

VIN: 3VWSE69M84M137870

Year/Make/Model: 2004 VOLKSWAGEN JETTA GLS

Body Style: Sedan 4 DR

Engine Type: 1.8L L4 PFI DOHC

Manufactured In: MEXICO

Search Results: ALERT! Airbag Deployment Records Found

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że znalezienie bezwypadkowego VW w Pl jest naprawdę wielkim wyzwaniem...

 

szukałem z kumplem przez 9 miesięcy bezwypadka Golfa IV dla niego, znaleźliśmy - tylko co z tego jak na jego podwórku jakaś ciotka cofała i prawy tylni błotnik pogięty :/ auto 3 drzwiowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro rider, ja sprzedawałem golfa IV bezwypadkowego, a miał już 9 lat. Obecne VW również bezwypadkowe :D

 

Fakt, faktem wcześniej szukałem V GTI (dobre pół roku) i niestety nie znalazłem nic, co by miało pewną i w miarę czystą historie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro rider, ja sprzedawałem golfa IV bezwypadkowego, a miał już 9 lat. Obecne VW również bezwypadkowe :D

 

Fakt, faktem wcześniej szukałem V GTI (dobre pół roku) i niestety nie znalazłem nic, co by miało pewną i w miarę czystą historie...

 

Mój 11 letni egzemplarz tez jest bezwypadkowy z salonu w PL (od początku w Poznaniu). Mówię tylko, że takich aut jest naprawdę niewiele...

Co do mk V GTI znajomy kupił, bezwypadkowy egzemplarz z przebiegiem 14tyś :!: rocznik 2006 :!: oczywiście salon PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM.MM, spoko :). Tak tylko piszę... U nas "bezwypadkowy" to pojęcie względne. W końcu co to jest wypadek, a co to jest lekka stłuczka itd.? Wszystko kwestia interpretacji. Dla mnie- to takiej opcji nie powinno być w ogłoszeniach (bezwypadkowe), bo tak to Sprzedający będzie się tłumaczył, że kolizja to nie wypadek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.