Skocz do zawartości

Przyłapane na parkingu


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 945
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Oślepiony blaskiem nieznanego pochodzenia postanowiłem zbliżyć się do źródła. Podchodząc niepewnie i rezerwą moim oczom ukazało się TO :

 

badlook brewki jak na rasowego bandytę przystało.

 

tuning1h.jpg

 

Moc drzemie w nim okrutna dlatego wymaga specjalnej instalacji na podtlenek LPG. Dodatkowy pakiet "szpojlerów" pozwala utrzymać tą bestię na drodze przy osiąganiu drugiej prędkości kosmicznej V2 80 km/h.

 

tuning2x.jpg

 

Obowiązkowy atrybut każdego ściganta kierownica " prawie MOMO ". Dzięki niej drifting jeszcze nigdy nie był tak łatwy !

 

tu3gq.jpg

 

No i coś na deser :-] To do czego wszyscy dążymy. Super Szajn uzyskany dzięki unikalnej kombinacji pyłu gwiezdnego oraz brokatu zeskrobanego z naklejek Hannah Montana. Chłopaki z Rinse & Shine mogą już zacząć oklejać czarną, żałobną folią swojego Amerykańca. Ich monopol na blask i błysk dobiegł końca.

 

tu4p.jpg

 

tu5c.jpg

 

Proszę zwrócić uwagę na ślady palców... :| Niewielu potrafi się oprzeć i chce uszczknąć trochę blasku dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wczoraj nie zrobiłem zdjęcia na parkingu Bonarki ładnego zielonego Lambo. Jak popatrzyłem do środka to biała skóra OK ale na siedziskach był biały misiek typu panterka w polonezach czy maluchach. Koleś który przypadkowo oglądałem ze mną smiał się na głos :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, wpominałeś, że po korekcie będzie jeszcze jakiś końcowy, delikatny tjun Twojego Leona,

ale nie wspominałeś, że jednak masz zamiar pojechać z grubej rury :evil: Dosłownie :kox:

 

IMAG1024+copy.jpg

Zderzak widzę od TS? :mrgreen: + Lampa do wymiany, więc hurtem Dectane :evil:

IMAG1025+copy.jpg

Felgi też znowu zmieniły kolor i są w jakiegoś kameleona pryśnięte teraz, dodatkowo jednak doszły kapsle :evil::kox:

IMAG1027.jpg

 

Szacun 8-)8-)

 

 

 

 

 

 

 

;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A to samochód mojego sąsiada z bloku. Teraz trochę się umył bo pogoda deszczowa ale widać jak było grubo. Progi też umyte od wsiadania. Auto na pewno nie myte od 8 sierpnia, bo wtedy się wprowadził.img24001.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img24021.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Koła też się umyły ale po nakrętkach chromowanych widać jakie były.

img24011.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.