Skocz do zawartości

Przyłapane na parkingu


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 945
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ta plama pod kołem to chyba zbieg okoliczności, bo nie pamiętam, żeby padało ;-) dzisiaj znowu widziałem ta furę - u mnie pod firmą stoi. co ciekawe, reszta kół jest w dużo lepszym stanie. chyba już blacha trze o tarcze, ale tylko w tym kole... przyjrzę się jeszcze jutro, podobno ma padać ;-)

 

Edit:

zdiagnozowałem problem: nie ma tam klocka w tym kole. Nie ma wcale, chyba odpadła okładzina :wallbash: Nieźle, a wygląda jakby dziecko w środku jakieś jeździło :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie i warto zostawić kartkę za szybą?

 

:shock: no bez jaj że tego nie słychać.... :)

 

Póki uda się uruchomić silnik i ruszyć z miejsca, to auto jest sprawne - absolutna klasyka znaczej grupy kierowców, a przy odsprzedaży zwłok, (co akurat w tym przypadku potrwa góra 2-3 dni :evil: ) Panie, toć to złoty samochód, 5 lat jeżdżę i grosza nie dołożyłem, lać i jechać :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, Rzeczywiście, chyba dzisiaj wezmę i zaniosę karteczkę, że klocek gdzieś zginął...

gruby_RS, Wcale bym się nie zdziwił, że tego nie słychać... Z życia wzięte (tak z 20 lat temu miało miejsce): Wujek Kazik pojechał do Szkucina - będzie z 20 km w jedną stronę, dużym fiatem mojego Taty, wrócił i mówi: Jurek, chyba coś się popsuło, bo jakaś kontrolka się świeci. No to Tata to kredensu zagląda, a Kaziu zapomniał ręcznego spuścić 8-):wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi hamulcami to nowa moda. Wrzucam link z FB

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

 

W pierwszej chwili nie załapałem, ale gdy już zatrybiłem to :shock: :shock: :shock:

Swoją drogą myślałem, że takie rzeczy są niemożliwe :lol::lol::lol:

Komentarz, że z drugiej strony jest jeszcze trochę The Best :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.