Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

hej wstawiam w koncu (bo zapominalem) zdjecie opony co czernilismy u mnie ...

 

opona rano (w piatek) jak przyszedlem do auta wyglądała ładnie, czarno, mokro itd

 

jednak wtedy troszke padało, przejechalem sie kawalek po tym deszczu i opona wygladała fatalnie :/

 

widzicie moze na zdjeciu takie plamy jasniejsze i ciemniejsze.... tak jakby preparat miejscami pospływał - i tak jest na całej oponie, tylko trudno mi bylo uchwycić całą, bo akurat słońce na nią świeciło

 

 

dscn6388s.th.jpg

dscn6386u.th.jpg

dscn6387n.th.jpg

 

niestety preparat jest chyba do dopracowania? opona teraz wyglada mega słabo jak np. słońce nie świeci...

 

 

druga sprawa...ktos pamieta moze jaka piana byla wlana do pojemnika gdy opel na żaglach byl caly pryskany? bo ja sobie tam koncowke wypsikalem na swojego, a pozniej na cale auto poszla druga jakas inna piana... i ta pierwsza o wiele lepiej zadziałała, bo widze po połowie tylnej szyby ze jest mniej syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta co była na moim aucie to chyba Shiny Garage Fruit Snow Foam

 

o to fajnie ze pamietasz :) nawet fajnie zadziałała z brudem... ta druga na moim aucie słabiej, ale nie wiem co Wojtek wtedy wlał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, jak juz na spotkaniu proponowalem - jestem za konkretem, czyli zrobieniem jakiegos auta na tyle, na ile sie da, od początku do końca - i coby nie psuć (przez początkujących ;) of course) Waszych wspaniałych bryczek :-] moge udostepnić swoją starą fordzinę, mam nadzieje, że jej do gołej blachy nie spolerujemy :D

Chciałbym po prostu zobaczyc, poznać, podpatrzeć jak się zająć autkiem tak od A do Z w miarę mozliwości wyrządzając mu jak najmniej krzywdy :)

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci są, to może ponownie zapytam, czy ktoś z Was ma miejsce, w którym zmieściłaby się większa grupa, można popróbować swoich siła z polerką, ale musimy mieć zamknięte pomieszczenie, past i produktów do testów jest mnóstwo :], czekam na odzew z Waszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartek za mile spotkanko i otworzenie oczu na pewne sprawy. Jak bedziesz mial możliwość to światełka dzienne zamów:) i jedziemy z tym koksem. Reszta na priv.

 

PS> Troche Panowie przyspałem w tamacie bo szykuje mi sie wyjazd do Zakopca. Za tydzień wracam i jedziemy z kolejnym spotkaniem, póki w miare pogoda jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci są, to może ponownie zapytam, czy ktoś z Was ma miejsce, w którym zmieściłaby się większa grupa, można popróbować swoich siła z polerką, ale musimy mieć zamknięte pomieszczenie, past i produktów do testów jest mnóstwo :], czekam na odzew z Waszej strony.

 

o jak wielka grupe chodzi ? bo ja mam garage okolo 5 x 8 metrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.