Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjentem może być każde auto, chętnie podjąłbym się korekty jakiegoś ciemnego lakieru bo u mnie z tym ciężko ;)

 

Typy ode mnie są 2:

Audi A3 - 1.5 roku temu korekta, czas na odświeżenie - rubinowa perła (bordowy?)

Audi A6 (byłem tym na spocie) nigdy nie widziało korekty :D -ciemny szary ;)

 

Ogólnie polecam wziąć halogeny, bo u mnie z tym słabo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k...a nie mam zdjec są na starym kompie.

W tamtym tygodniu Glinka byla i nie miala co zbierac tylko holosy zostawila :-]

 

uuu to nie dobrze, jak nie miala co zbierać to może za twardą dobrałeś, w sumie dobra glinka i umiejętne jej stosowanie nie powinno zaszkodzić. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwejk, będzie si, przyjedziesz, umyjemy na szybko wysuszymy i będziemy działać :D

Ogólnie powiem szczerze że dobre kilka autek już się przewinęło ale nie działałem jeszcze na hondzie, jedyny japończyk który u mnie gościł to było Subaru Legacy z 2009roku, w stanie takim że cleaner ścierny na rotacji zrobił korekte na 70% bez maskowania - IPA była grana :evil:

 

Aha, jak ktoś ma to prosiłbym o wzięcie IPY właśnie, mi zostało coś koło 300ml :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwejk, będzie si, przyjedziesz, umyjemy na szybko wysuszymy i będziemy działać :D

Ogólnie powiem szczerze że dobre kilka autek już się przewinęło ale nie działałem jeszcze na hondzie, jedyny japończyk który u mnie gościł to było Subaru Legacy z 2009roku, w stanie takim że cleaner ścierny na rotacji zrobił korekte na 70% bez maskowania - IPA była grana :evil:

 

Aha, jak ktoś ma to prosiłbym o wzięcie IPY właśnie, mi zostało coś koło 300ml :/

 

 

Jest na czym sie wykazac oj jest,pomimo tego,ze nakładam "oszustów" i maskuje to swirli pod dostatkiem.

W drodze do Ciebie podjade do Wojtka po ipę ;) .

 

Ps.może ktoś ma ciekawszą kandydaturę do :ad: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Szefostwo ustaliło termin na 10.10 czyli środa, pierwszy gość odwiedzi mnie już mniej więcej po 10 rano, więc wszyscy co mogą, chcą zapraszam od samego rana, pogadamy, pośmiejemy sie a jak wpadnie pacjent to będziemy działać :good:

Także Grzesiu byłoby miło żebyś też wpał jak najwcześniej :good:

 

Aha, jeżeli możecie to weźcie ze sobą halogeny, sun guny itp, tego nigdy za wiele tym bardziej że ja sam mam mało :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.